آغاز بخش پژوهشی هفتمین جشنواره «وقف؛ چشمه همیشه‌ جاری» با همکاری دانشکده علوم قرآنی اصفهان

16 آذر 1399 ساعت 10:17

بخش پژوهشی هفتمین جشنواره «وقف؛ چشمه همیشه‌ جاری» با همکاری دانشکده علوم قرآنی اصفهان در اصفهان آغاز به کار کرد.


به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از اصفهان، آئین رونمایی از پوستر بخش پژوهشی هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری با همکاری دانشکده علوم قرآنی اصفهان در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
حجت‌الاسلام سید احمد سجادی، رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان پیش از ظهر شنبه در آئین رونمایی از پوستر بخش پژوهشی هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری با بیان اینکه استان اصفهان از دیرباز در حوزه تحقیق و پژوهش در زمینه وقف و امور خیریه فعالیت داشته است، اظهار داشت: از این رو بخش پژوهشی جشنواره وقف چشمه همیشه جاری را برای دومین بار به استان اصفهان واگذار کرده‌اند.
وی با بیان اینکه هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در هشت بخش مختلف و یک بخش ویژه شامل کتابخوانی برگزار می‌شود، اضافه کرد: فراخوان بخش‌های مختلف این جشنواره از هفته وقف اعلام شده است و بخش پژوهشی به دلیل اهمیت آن از امروز اعلام شده است.
رئیس دانشکده علوم قرآنی استان اصفهان با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند مقالات، پایانه نامه‌ها و یا کتاب‌هایی که با موضوع وقف در سال گذشته منتشر شده را برای داوری به دبیرخانه پژوهشی هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری ارسال کنند، اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت آثار خود به سایت این جشنواره و سایت دانشگاه علوم قرآنی مراجعه کنند.
وی با اشاره به جوایز برترین‌های این مسابقات، ابراز داشت: به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۵۰، ۴۰ و ۳۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد ضمن اینکه به پنج نفر بعدی نیز هر کدام پنج میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.
حجت‌الاسلام سجادی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه بخش پژوهشی را پایان فروردین ماه اعلام کرد و ادامه داد: بر این اساس چنانچه اثری از متقاضیان از پایان سال ۸۹ تا پایان فروردین سال ۱۴۰۰ منتشر شود می‌توانند آن را به دبیرخانه جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در اصفهان ارسال کنند.


کد مطلب: 11469

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcaoyn6.49n6i15kk4.html

ایحا
  http://ihaa.ir