بازدید نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس

8 دی 1399 ساعت 14:05

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس دیدار کرد.


به گزارش ایحاء از بندرعباس، آیت الله حسینی خراسانی نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و از مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس از نزدیک در جریان فعالیت های علمی، اموزشی و قرآنی این دانشکده قرار گرفت.

وی پس از بازدید از بخش های مختلف دانشکده همچون کتابخانه، کلاس ها، خوابگاه و ... با حجت الاسلام والمسلمین خورگویی رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس ضمن عرض خیر مقدم به آیت الله  خراسانی، به بیان گزارشی از روند فعالیت های آموزشی و قرآنی دانشکده پرداخت.

آیت الله خراسانی در ادامه با حضور در نشست علمی دانشکده با موضوع شناخت سیره حضرت فاطمه سلام الله علیها، با دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده صحبت کرد.

وی در این نشست اظهار کرد: آن حضرت ویژگی‌های خاصی دارد و
 این شخصیت میان همه مذاهب اسلامی، مشترک است. روایات و اقداماتی که رسول خدا (ص) نسبت به دخترشان حضرت فاطمه (س) داشته اند، در واقع آن حضرت را ممتاز کرده است.


آیت الله خراسانی افزود: حضرت فاطمه (س) شخصیتی وفادار به خانواده، همسر و فرزندان گرامیشان بودند و طوری زندگی کردند که
خدای متعال از ایشان خواسته بود.


نماینده مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه رفتار، کردار و برخورد حضرت زهرا سلام الله علیها در زندگی از عالی ترین برخوردها و رفتار­ها بود، از دانشجویان به خصوص دانشجویان دختر خواست که در زندگی شخصی خود از این رفتارها و ویژگی ها الگو بگیرند.


کد مطلب: 11588

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcc4pqs.2bqs48laa2.html

ایحا
  http://ihaa.ir