دانشجوی دانشگاه پیام نور در حاشیه برگزاری جشنواره قرآن و عترت گفت :

اخلاق قرآنی گام به گام انس با قرآن کریم است

23 آبان 1395 ساعت 1:01

به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، دانشجو دانشگاه پیام نور گیلان گفت: با برگزاری جشنواره ها و مسابقات قرآنی امیدوارم انس با قران در دل ها خانه سازد و روز به روز شاهد تاثیرات قرآن بر زندگیمان باشیم و اخلاق قرآنی در یکایک ما به وضوح دیده شود.


آذرمان صادقی نانو در حاشیه برگزاری مسابقات سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایحاء به محل برگزاری مسابقات اظهار کرد: خدارا شاکر هستم که در چنین محفلی حضور یافتم و در جوار حرم ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد مقدس در این مسابقه به رقابت با 17 نفر از دوستانم  پرداختم.
وی با بیان اینکه مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار است ، از حضور داوران و اساتید مجرب در مسابقه گفت که استرس زیادی بر شرکت کنندگان حاکم است.
وی همچنین ضمن قدردانی از زحمات مسئولین دانشگاه فرهنگیان شهید هاشمی نژاد گفت : خوشبختانه در خصوص امکانت برگزاری جشنواره باید گفت سرویس ایاب و ذهاب به موقع و هتل بسیار مجهز و با شرایط عالی در اختیار شرکت کنندگان قرار دارد و یکی از خواسته های بنده از مسئولین برگزاری این است که دوره های بعدی جشنواره نیز در شهر مقدس مشهد و در جوار حرم رضوی باشد
 
 


کد مطلب: 6123

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcd.x092yt0fsa26y.html

ایحا
  http://ihaa.ir