پیام تبریک ریس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس به مناسبت روز دانشجو

16 آذر 1399 ساعت 22:40

ریس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس با ارسالی پیامی به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو را تبریک گفت.


به گزارش ایحا، حجت الاسلام سعید خورگویی کذایی، ریس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس با ارسالی پیامی به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو را تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
شانزدهم آذرماه روز دانشجو برهمه ره پویان علم و دانش مبارک باد .
واژه دانش و دانشجو بسیار پر دامنه و با اهمیت است که امیر بیان امام علی علیه السلام فرمودند :*
مجلسُ العلمِ روضةُ الجنة (مجلس دانش ،باغ بهشت است).
آری ! اگر تعلیم و تعلُم در مسیر صحیح خود قرار بگیرد ثمر بخش خواهد بود که باید یکی از برکات آن را بارور نمودن حُب به وطن دانست ، لذا برای رسیدن به قله افتخار آفرینی برای مهین عزیزمان ایران اسلامی با تکیه بر آموزه های امامین انقلاب و سرلوحه قرار دادن بیانیه یِ گام دوم در فضای حقیقی ومجازی جامعه باید کوشید تا دِین خود را به خون شهدایی همچون سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده ها ادا کنیم ، که حتماً هر یک از ما در این مهم ، نسبت به عهدی که داریم البته با فهم درست ومنطق سلیم مسئول هستیم .*
جوانان دانشجو نیک می دانند که در آرایش جنگی دشمن باید خود را مسلح کرد و چه سلاحی بهتر از تقوا، بصیرت وفعال بودن در عرصه های مختلف سراغ دارید؟
امروز باید از حالت انفعالی ، خود را به اکتیو بودن و فعالیت در عرصه هایی که دشمن در آن برنامه ریزی نموده رسانید تا با خنثی سازی نقشه های آنها سیلی های دیگری را به صورت کبودشان بنوازیم و در رساندن بار پر ارزش این نظام مقدس به مقصدش سهیم باشیم .
به امید آن روز عزیز
اللهم عجل لولیک الفرج
سعید خورگویی کذایی
رییس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس


کد مطلب: 11471

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcdfo0f.yt0f56a22y.html

ایحا
  http://ihaa.ir