تسلیت بسیج کارمندان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی شهادت دکتر فخری‌زاده

9 آذر 1399 ساعت 9:53

بسیج کارمندان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی شهادت شهید فخری زاده پیام تسلیتی صادر کرد.


به گزارش ایحا، در پی شهادت شهید محسن فخزی زاده، دانشمند هسته ای کشور، بسیج کارمندان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پیامی شهادت ایشان را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، امت حزب الله و خانواده عزیزشان، تسلیت گفت.
متن بیانیه بسیج کارمندان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به این شرح است:
بسم الله القاصم الجبارین
من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا؛ احزاب:۲۳
بار دیگر تروریست‌های بزدل، خبیث و رذلِ وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی یکی از چهره های برجسته و دانشمند هسته ای کشورمان را به شهادت رساندند؛ فقط این توهم پوشالی رهبران تروریست است که به ظن پلیدشان ، باحذف فیزیکی عناصر علمی و خادمان انقلابی، قدرت تضعیف ملتی پرشکوه، چون ایران را دارند. دشمنان کوردل و متحجر، نمی‌دانند که باشهادت فرزندان این ملت، درخت انقلاب وبیداری ملت های مظلوم جهان، آبیاری خواهد شد و بر هر شاخه آن، جوانان شهادت طلب و انقلابی بی شماری، به ثمر خواهد نشست. ملت قهرمان ومجاهد ایران در طول سال‌های گذشته، ثابت کرد که اینگونه اقدامات تروریستی، هیچ خللی در اراده راسخ این ملت بزرگ ایجاد نخواهد کردو دست از استکبارستیزی و مبارزه با صهیونیست برنخواهد داشت و پاسخ قاطع و کوبنده خواهد داد.
 بسیج کارمندان دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم   ترور ناجوانمردانه شهید دکترمحسن فخری زاده را محکوم نموده وشهادت ایشان را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، امت حزب الله و خانواده عزیزشان، تسلیت عرض می نماید.
بسیج کارمندان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم


کد مطلب: 11455

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcftjdy.w6dytagiiw.html

ایحا
  http://ihaa.ir