برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته پژوهش توسط دانشکده علوم قرآنی قم

19 آذر 1399 ساعت 11:14

دانشکده علوم قرآنی قم به مناسبت هفته پژوهش مسابقه کتابخوانی از کتاب «رفیق خوشبخت ما» برگزار می کند.


به گزارش ایحاء از قم، امور پژوهش دانشکده علوم قرآنی قم به مناسبت هفته پژوهش مسابقه کتابخوانی از متن کتاب «رفیق خوشبخت ما» برگزار می کند.
«رفیق خوشبخت ما» عنوان کتابی است در مورد بررسی شخصیت جهادی و خستگی‌ناپذیر شهید بزرگوار «سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی» توسط انتشارات زائر رضوی تهیه شده و با همکاری مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده است.
عنوان کتاب از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در تاریخ ۱۸/۱۰/۱۳۹۸ انتخاب شده است، آنجایی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: این بزرگوار (شهیدحاج قاسم سلیمانی)، این رفیق خوب و عزیز ما و شجاع ما و خوشبخت ما که رفت به ملکوت اعلی پیوست ...
این کتاب دارای فصول مختلفی است از جمله: مراحل سیر و سلوک عارفانه شهید حاج قاسم سلیمانی، وصیت‌نامه آن شهید بزرگوار، خاطراتی که شهید نقل کرده و یا همرزمان وی از این شهید بزرگوار نقل کرده‌اند و... نکته قابل توجه در این کتاب آن است که بخشی از خاطرات شهید، برای نخستین بار در این کتاب منتشر شده است.
در این کتاب فناوری واقعیت افزوده و ویدئو‌هایی از مکتب حاج قاسم برای پرداختن به زوایای کمتر توجه شده شهید در فضای مجازی بارگذاری شده، همچنین از فناوری QR گرافی برای جذابیت بیشتر اثر استفاده شده است.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه جهت دریافت فایل PDF کتاب، به نشانی @quraneqom در پیام رسان ایتا پیامی با عنوان «مسابقه کتابخوانی» ارسال نمایند.
لازم به ذکر است؛ آزمون مسابقه به صورت چهار گزینه ای و در هفته پژوهش و فناوری برگزار می گردد و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.


کد مطلب: 11483

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcgwt9q.ak9q74prra.html

ایحا
  http://ihaa.ir