مصطفی سیدیان خبر داد:

پرداخت تسهیلات دانشجویی به کلیه متقاضیان وام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

8 دی 1399 ساعت 11:20

به تمامی متقاضیان دریافت وام در ترم اول سال تحصیلی 1399 دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، به صورت صد در صدی وام پرداخت شد.


به گزارش ایحاء، سید مصطفی سیدیان، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ترم اول سال تحصیلی جاری بیش از 1 میلیارد تومان وام دانشجویی شهریه، ازدواج دانشجویی، وام تحصیلی و ودیعه مسکن پرداخت کرد.

وي با بيان اينکه کليه تقاضاهاي وام هاي دانشجويي نيمسال اول سال تحصيلي 99 مورد تأييد صندوق رفاه قرارگرفته و به تدريج به حساب دانشجويان واريز مي گردد، افزود: وام شهریه مقاضیان نیز از حساب شهریه آن ها در سامانه گلستان کسر شد.  

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ادامه داد: این مبلغ وام برای اولین بار در دانشگاه در یک ترم پرداخت شده و کلیه متقاضیان دریافت تسهیلات، وام های خود  را دریافت کردند.


وی با اشاره به اینکه  بازپرداخت این وام ها 9 ماه پس از فارغ التحصیلی یا سربازی آغاز می شود و حداکثر 20 قسطه خواهد بود، گفت: بر این اساس به 263 متقاضی وام تحصیلی، 17 متقاضی وام ضروری(ازدواج)، 16 متقاضی وام ودیعه مسکن و 63 متقاضی دریافت تسهیلات وام شهریه (ویژه دانشجویان نوبت دوم) و جمعاً 359 نفر تسهیلات دانشجویی اختصاص یافت.

سیدیان گفت: دانشجویان در هنگام فارغ التحصیلی بایستی 10 درصد مبلغ کل وام را به حساب صندوق رفاه دانشجویان واریز کنند که در این رابطه برای دانشجویانی که دچار مشکل می شوند این معاونت تسهیلاتی در نظر گرفته است و دانشجویان واجد شرایط می توانند جهت کسب اطلاع به آقای مهدی رجبی کارشناس دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند.


کد مطلب: 11584

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdci5waz.t1azv2bcct.html

ایحا
  http://ihaa.ir