امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری مسابقات غیر حضوری حفظ قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی آمل
مسابقات غیر حضوری حفظ قرآن کریم، در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷
کد مطلب: 8371
 
برگزاری مسابقات غیر حضوری حفظ قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی آمل
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از آمل، مسابقات غیر حضوری حفظ قرآن کریم، هماهنگ با سایر دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور، در سالن شهدای ششم بهمن دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار گردید.

مطابق دستورالعمل ابلاغی از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و پس از انجام اطلاع رسانی، مسابقات غیر حضوری حفط قرآن کریم در اجزاء مختلف قرآن کریم از حفظ یک جزء تا حفظ کل برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات خانم محدثه یوسفی در رشته حفظ کل، خانم مریم رنجبر در رشته حفظ 5 جزء( از جزء 26 تا 30)، خانمسیده زهرا حسینی در رشته حفظ 5 جزء(جزء 1 تا 5)، آقای احمد عارفی در رشته حفظ 5 جژء(جزء 1 تا 5)، آقای امیر حسین نجف پور کلکناری در رشته حفظ جزء یک و خانم زهرا کرد اترانچایی در رشته حفظ جزء 30 شرکت کردند.

لازم به ذکر است در راستای فرمایشات و رهنمودهای رهبر فرزانه و قرآنی انقلاب پیرامون تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم، هر ساله مسابقه حفظ اجزاء مختلف قرآن هم در قالب جشنواره قرآن و عترت(ع) و هم بصورت جداگانه در سطح دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می گردد که حرکتی شایسته در سمت و سوی عمل به فرامین رهبر عزیز انقلاب است.
Share/Save/Bookmark