امتیاز مثبت
۰
 
تبریک دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به قاری بین المللی قرآن کریم
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نفر اول یازدهمین دوره مسابقه بین المللی "ان للمتقین مفازا " شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب: 7912
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء،در مرحله نهایی این مسابقه، علی اصغر شعاعی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران با کسب ۸۴ امتیاز، برترین قاری این دوره از مسابقات لقب گرفت.

حمد فتح الله بیبرس از مصر با 82.5، محمد تقی انوری از افغانستان با 81، محمد عبدالهادی الشحیمی از لبنان با 75.5 و مالک الدلفی از عراق با کسب 75 امتیاز رتبه های دوم تا پنجم این مسابقه را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است در این دوره از مسابقه  113 قاری از 20 کشور در طول ماه مبارک رمضان با یکدیگر به رقابت پرداختند که از این تعداد 5 قاری به مرحله نهایی راه یافتند.

مسابقۀ قرآنی «إِنَّ لِلْمُتَّقِینَ مَفَازًا» بزرگترین و نخستین مسابقات زندۀ تلویزیونی قرآنی جهان اسلام و از ابتکارات شبکۀ جهانی الکوثر می باشد و مورد استقبال فراوان علاقه مندان به قرآن در جهان عرب و جهان اسلام قرار گرفته است.

 

از این رو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن عرض تبریک به این چهره بزرگ قرآنی و استاد معظم قرآن کریم، خانواده ایشان و جامعه بزرگ قرآنی کشور، پیروزی، سعادت و رستگاری در سایه سار قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را برای ایشان از جانب خداوند متعال خواستار است.

Share/Save/Bookmark