امتیاز مثبت
۱
 
برگزاری یادواره شهداءی روستای کُرده دِه با سخنرانی رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه
یادواره شهداءی روستای کُرده دِه با سخنرانی رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۳
کد مطلب: 9910
 
 
یادواره شهداء روستای کُرده دِه هم زمان با مراسم ۲۸ صفر با سخنرانی دکتر محمدی راد برگزار شد.

به گزارش ایحا، یادواره شهدای روستای کُرده دِه همزمان با مراسم ۲۸ صفر با سخنرانی دکتر محمدی راد، رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.
در این مراسم که در مسجد جامع روستای کُرده دِه از توابع شهرستان مراغه برگزار شد، دکتر محمدی راد با استشهاد به آیه کریمه «لَقَد مَنَّ اللَّهُ عَلَى المُؤمِنينَ إِذ بَعَثَ فيهِم رَسولًا مِن أَنفُسِهِم يَتلو عَلَيهِم آياتِهِ وَيُزَكّيهِم وَيُعَلِّمُهُمُ الكِتابَ وَالحِكمَةَ وَإِن كانوا مِن قَبلُ لَفي ضَلالٍ مُبينٍ»(آل عمران/۱۶۴)، بیان داشت: خداوند بر مؤمنان منت نهاد و نعمت بزرگی بخشید هنگامی که در میان آنها، پیامبری از خودشان برانگیخت؛ که آیات او را بر آنها بخواند و آنها را پاک کند و کتاب و حکمت بیاموزد؛ هر چند پیش از آن، در گمراهی آشکاری بودند.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه ضمن تسلیت سالروز رحلت جانگداز پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و ثامن الحجج امام رضا(ع) و گرامیداشت شهدای والامقام روستای کُرده دِه، افزود: بعثت پیامبر خاتم از نعم بزرگ الهی است و ثمره آن تغییر فرهنگ جاهلی به تمدن اسلامی است. 
وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی جهت دفاع از ارزشهای نظام و کشور اسلامی براساس آموزه های دینی، مسیر شهادت را انتخاب کردند و سرفرازی ملت و کشور را به ارمغان آوردند.

Share/Save/Bookmark