امتیاز مثبت
۲
 
دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان
رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با فرمانده قرارگاه عملیتاتی شهید هراتی سیستان در خصوص کمک به ساخت مسجد دانشکده دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲
کد مطلب: 9767
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از زابل، دکتر عباس یوسفی، رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با سردار پرویز آبسالان، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان و تیپ مردمی علی اکبر در خصوص کمک به ساخت مسجد دانشکده علوم قرآنی زابل دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر یوسفی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی سبزپوشان سپاه پاسداران به حضور همیشگی قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان در کنار مردم ولایتمدار سیستان اشاره کرد.
رییس دانشکده علوم قرآنی زابل به معرفی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دانشکده علوم قرآنی زابل که از مصوبات پرخیر و  برکت مقام معظم رهبری در سیستان پرداخت و افزود: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بزرگترین و تخصصی ترین دانشگاه قرآن محور است که مأموریت اصلی این دانشگاه تربیت نیروهای مؤمن و انقلابی است.
وی در ادامه خواستار همکاری و مساعدت مسئولین سیستان جهت برطرف کردن کمبودها و زیرساخت های لازم در دانشکده از جمله مسجد شد.
یوسفی در پایان بیان داشتک دانشکده علوم قرآنی زابل آمادگی لازم جهت همکاری دو جانبه را در تمام زمینه ها از قبیل مراسمات مشترک و استفاده از ظرفیت های موجود در دانشکده با قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان دارد.
سردار پرویز آبسالان، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان و تیپ مردمی علی اکبر در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور ریاست دانشکده علوم قرآنی زابل قول مساعدت در زمینه کمک به ساخت مسجد دانشکده و یا تکمیل مسجد با پیگیری از طریق دفتر مقام معظم رهبری و خیرین را داد.
Share/Save/Bookmark