امتیاز مثبت
۰
 
بازدید رئیس دانشكده علوم قرآنی شیراز از خبرگزاری ایكنا
رئیس دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز به‌ همراه معاون توسعه و پشتیبانی و معاون آموزش و پژوهش این دانشكده از دفتر خبرگزاری ایكنا شعبه فارس بازدید كرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶
کد مطلب: 9442
 
بازدید رئیس دانشكده علوم قرآنی شیراز از خبرگزاری ایكنا
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، زینب روستایی، رئیس دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز به‌ همراه مجید صادقی مزیدی معاون توسعه و پشتیبانی و محمدعلی همتی معاون آموزش و پژوهش این دانشكده از دفتر خبرگزاری ایكنا شعبه فارس بازدید كرد.
در این نشست محمدرضا خالصی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس و جانشین سرپرست خبرگزاری ایكنا در این استان به ارائه توضیحاتی درباره فعالیت‌های قرآنی جهاد دانشگاهی و خبرگزاری ایكنا پرداخت و خواستاری همكاری دوسویه میان این نهاد و دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شد.
وی اظهار كرد: فعالیت‌های قرآنی به‌ صورت جزیره‌ای در سطح شیراز و فارس برگزار می‌شود در حالی كه باید این فعالیت‌ها با یكدیگر منسجم و متحد شده و منجر به انجام فعالیت‌های فاخری شوند؛ از این رو پیشنهاد می‌شود كه جلساتی به‌ منظور برقراری اتحاد و انسجام به‌ صورت مشترك میان جهاد دانشگاهی و دانشكده علوم قرآنی برگزار شود.
زینب روستایی، رئیس دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز نیز از این پیشنهاد استقبال كرد و خواستار تداوم همكاری‌های دوسویه در فعالیت‌های قرآنی شد.
همتی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز نیز در این نشست درخواست كرد تا فعالیت‌های این دانشكده به‌صورت گسترده‌تر از قبل در خبرگزاری ایكنا منعكس شود.
Share/Save/Bookmark