امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور سرپرست دانشگاه برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۳
کد مطلب: 11027
 
 
به گزارش ایحا، مراسم تکریم و معارفه مدیر قدیم و جدید مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور سرپرست، معاونان و مدیران دانشگاه برگزار شد که در این جلسه از زحمات حجت الاسلام والمسلمین علی قاسمی تقدیر و دکتر علی اصغر شعاعی به عنوان مدیر جدید این مرکز معارفه شد.
در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با اشاره به تغییرات چارت دانشگاه که با نظر هیأت امنا صورت گرفته است، گفت: یکی از این تغییرات، ایجاد مرکز امور قرآنی مستقل از معاونت فرهنگی به دلیل اهمیت مباحث قرآنی بود که زیرنظر حوزه ریاست اداره شود.
وی با تقدیر و تشکر از حجت الاسلام والمسلمین قاسمی بابت اجرای برنامه های قرآنی، پایش قرآنی و برگزاری دوره های تربیت مربی قرآن، اظهار داشت: آقای قاسمی هم در معاونت فرهنگی و هم در مرکز امور قرآنی دوران موفقی داشت.
 سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در بخش دیگری از سخنان خود اشاره ای هم به بودجه دانشگاه داشت و افزود: الحمدلله با توجه به بودجه کم، دانشگاه به یک ثبات و بهبودی رسیده و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، امیدواریم این وضعیت روز به روز بهتر شود.
 در بخشی بعدی مراسم دکتر علی اصغر شعاعی، مدیر جدید مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که کارهای ماندگار خوبی در مرکز امور قرآنی انجام شده و این کارها ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: دغدغه هایی در جهت رشد مباحث قرآنی اساتید، دانشجویان، کارکنان و خانواده های آنها وجود دارد که در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: در بخش قرآنی دانشگاه، همه همکاران باید یاری‌گر مرکز امور قرآنی باشند، چون موفقیت های قرآنی برای دانشگاه است و رشد و ارتقای آن را در پی خواهد داشت.
شعاعی اظهار امیدواری کرد مباحث قرآنی در جامعه پررنگ شود و روزی برسد که صدای قرآن در جامعه برای همه یادآور نشاط و معنویت باشد و شهر و کشوری داشته باشیم که در جای جای آن عطر قرآن استشمام شود.
در بخش پایانی مراسم نیز حجت الاسلام والمسلمین علی قاسمی، مدیر پیشین مرکز امور قرآنی اظهار داشت: خدا را شاکریم که چند صباحی خادم قرآن در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بودیم و این توفیقی است که در هر جایی که فعالیت قرآنی صورت می گیرد انسان حضور داشته باشد.
وی با بیان این که رشد و ارتقای قرآنی دانشگاه مرهون فعالیت ها و زحمات مسئولان، معاونان و مدیران این دانشگاه است، گفت: ان شاءالله شاهد ارتقای بیش از پیش جایگاه قرآن در عرصه مهارت ها و فهم و عمل باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین قاسمی با تقدیر و تشکر از اظهار لطف رؤسا و معاونان دانشکده های علوم قرآنی، افزود: آرزوی بنده اعتلای دانشگاه و تقویت بیشتر آن است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.
Share/Save/Bookmark