امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری اولین جلسه مجازی مسئولین دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه با تشکل های دانشجویی
اولین جلسه مجازی ریاست، معاونت و کارشناسان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه با تشکل های مختلف دانشجویی در سال تحصیلی جدید برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۴
کد مطلب: 11441
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از کرمانشاه، اولین نشست مجازی ریاست، معاونت و کارشناسان مرتبط با تشکل های مختلف دانشجویی در سال تحصیلی جاری در دانشکده برگزار شد.
در این نشست مجازی، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مدیر جلسه جناب آقای دکتر چهری ضمن خوشامدگویی به دانشجویان و همکاران گرامی شرکت کننده و تشکر از زحمات این عزیزان، مواردی را با توجه به شرایط کنونی جامعه و در ایام ابتدائی سال تحصیلی جدید در خصوص مسائل مختلف از جمله ارتباط هر چه بیشتر تشکل ها با عوامل دانشکده و اجرای هر چه بهتر برنامه ها بیان داشت.
وی با اشاره به فرموده رسول مکرم اسلام(ص) که فرموده‌اند «من اَصبَحَ لایهتَمَّ بامورِ المسلمین فلیس بمسلم؛ کسی که صبح کند و به امور مسلمانان اهتمام نورزد، مسلمان نیست»، بی تفاوتی در تمامی امور به خصوص مسائل مربوط به اسلام و قرآن را منفور دانست و از تمام تشکل های دانشجویی، حمایت همه جانبه در عرصه فرهنگی، دانشجویی و اجتماعی را با ارتباط مداوم با همکاران خواستار شد تا در این ایام که برنامه ها از صورت حضوری به مجازی تبدیل شده است استفاده کرده و محدودیت ها را به فرصت تبدیل کنیم و هیچگاه از وضع موجود راضی نباشیم و تلاش کنیم گام های بعدی را برای ارتقاء، بلندتر برداریم و با همکاری و همیاری یکدیگر بتوانیم مسیری پرتکاپو همراه با تقویت برنامه های جذاب و با کیفیت در فضای مجازی را برای استفاده دانشکده رقم بزنیم.
در ادامه این جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و انجمن علمی با اعلام نظرات خود این جلسه را برای تعاملات بیشتر دانشکده و دانشجویان مفید ارزیابی کرده و آمادگی خود را برای همکاری هر چه بیشتر و بهتر با قسمت های مختلف دانشکده اعلام کرد.
Share/Save/Bookmark