امتیاز مثبت
۱
 
دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با مدیر کل سازمان برنامه و بودجه استان سیستان و بلوچستان
رئیس دانشکده علوم قرآنی زابل در دیدار با مدیر کل سازمان برنامه و بودجه استان به بحث و بررسی در خصوص وضعیت دانشکده علوم قرآن زابل پرداخت.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب: 10343
 
 
به گزارش ایحا از زابل، دکتر عباس یوسفی، رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با دکتر عرب، مدیرکل سازمان برنامه و بودجه استان دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر یوسفی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های بی وقفه دکتر عرب در سازمان برنامه و بودجه استان سیستان و بلوچستان به ظرفیت های دانشکده علوم قرآنی زابل اشاره کرد و اتمام طرح های نیمه تمام دانشکده از جمله کتابخانه، مسجد و ... را جهت نیل به اهداف آموزشی، پژوهشی و تربیتی ضروری دانست.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با همکاری و مساعدت سازمان برنامه و بودجه استان این کاستی ها مرتفع و گام مؤثری در راستای ترویج معارف قرآنی و توسعه طرح های عمرانی دانشکده برداشته شود.
در ادامه نیز دکتر عرب ضمن ابراز خرسندی از دیدار و گفت و گو با رئیس دانشکده علوم قرآنی زابل، رئیس دانشکده را فردی دلسوز، متعهد و پیگیر به مسائل دانشکده دانست و افزود: برای تخصیص بودجه جهت تکمیل پروژه های عمرانی دانشکده های علوم قرآنی(زابل و زاهدان) موانع قانونی وجود دارد و در ادامه ایشان قول پیگیری جهت رفع موانع قانونی تخصیص بودجه برای اتمام طرح های عمرانی دانشکده های علوم قرآنی زابل و زاهدان را داد.
Share/Save/Bookmark