امتیاز مثبت
۰
 
پذیرش ۴۰ دانشجوی ارشد در دانشکده علوم قرآنی ملایر
رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر از پذیرش ۴۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده در سال تحصیلی جدید خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۵
کد مطلب: 11090
 
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام حسنعلی نوروزی، رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ملایر اظهار کرد: در حال حاضر ۱۵۰ دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شهرستان مشغول تحصیل هستند.
وی با اشاره به اینکه این دانشکده در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویان خدمات ارائه می‌دهد، گفت: در حال حاضر ۱۲۰ دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته علوم قرآن و حدیث و ۳۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآن در حال تحصیل هستند.
رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر با بیان اینکه امسال در دو گرایش جدید برای مقطع کارشناسی ارشد مجوز جذب دانشجو در این دانشکده اخذ شد، افزود: این مجوز در رشته علوم قرآنی برای دو گرایش اعجاز قرآن و گرایش ادبی گرفته شد.
وی اضافه کرد: قرار است چهل دانشجو از بین برادران و خواهران از هر گرایش پذیرش شوند که در هر گرایش حدود ۲۰ نفر پذیرش داریم.
حجت الاسلام نوروزی با بیان اینکه کلاس‌های برادران و خواهران مجزا هستند، تصریح کرد: در واقع چهار کلاس ۱۰ نفره در رشته ارشد امسال پذیرش خواهیم داشت.
وی افزود: ترم آینده نیز در مقطع کارشناسی ۴۰ تا ۵۰ نفر پذیرش را داریم که حدود ۸۰ نفر پذیرش دانشجو در دو مقطع ارشد کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی جدید خواهیم داشت.
رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر با بیان اینکه این دانشکده یکی از ۱۸ دانشکده علوم قرآنی در کشور است که از سال ۷۳ در ملایر فعالیت دارد، تصریح کرد: تاکنون تعداد زیادی دانشجو از این دانشکده فارغ‌التحصل شده‌اند و برنامه‌های زیادی در این دانشکده داریم که امیدواریم بتوانیم آنها را عملی کنیم.
Share/Save/Bookmark