امتیاز مثبت
۰
 
در دانشکده علوم قرآنی دامغان صورت گرفت:
بازدید رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده
رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بهمراه هیئتی از مسئولین دانشگاه، از دانشکده علوم قرآنی دامغان بازدید بعمل آورد.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۴
کد مطلب: 1261
 
به گزارش ایحاء از دامغان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد عابدی به همراه معاونت پشتیبانی و توسعه، مسئول حراست و سرپرست دفتر نظارت، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، از دانشکده علوم قرآنی دامغان بازدید بعمل آورد.
در این بازدید جلسه ای با هیئت امناء دانشکده با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود ترابی، امام جمعه ی شهر دامغان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر خراسانی، ریاست دانشکده علوم قرآنی دامغان، مهندس علی آبادی، فرماندار دامغان و دکتر رستمیان، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین جمعی از مسئولان اداره کل اوقاف استان سمنان برگزار شد که طی آن به مشکلات این دانشکده پرداخته شد.
بعد از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت دکتر عابدی، در رابطه با مباحثی چون برتری قرآن نسبت به سایر کتب مقدس جهانی حتی از دیدگاه سازمان ملل و غیر مسلمین، مباحثی مطرح شد که مستمعین را به مطالعه و تحقیق در این زمینه رهنمود ساخت. 
در ضمن رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، جلسه پرسش و پاسخی را با دانشجویان دانشکده علوم قرآنی دامغان برپا کرد که طی آن دانشجویان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان جلسه نیز حجت الاسلام و المسلمین عابدی، شرایط فعلی دانشکده را مثبت ارزیابی کرد.
Share/Save/Bookmark