امتیاز مثبت
۲
 
اعتراض دانشجویان دانشکده تفسیر و معارف قرآن به اظهارات سخیف ترامپ
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب: 7210
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از قم، دانشجویان دانشکده تفسیر و معارف قرآن تجمع اعتراضی بر ضد اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا برپا کردند که پس از قرائت قرآن و تبیین مواضع آمریکا با قرائت بیانیه خاتمه یافت.

 
متن بیانیه به شرح زیر است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم

 
یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَ عَدُوَّکُمْ أَوْلِیاءَ تُلْقُونَ إِلَیْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَ قَدْ کَفَرُوا بِما جاءَکُمْ مِنَ الْحَقِّ

 
اى کسانى که ایمان آورده اید ، دشمنان من و دشمنان خودتان را دوست مگیرید . شما با آنان طرح دوستى مى افکنید در صورتى که آنان قرآن و آیینى را که براى شما آمده و سراسر حق است انکار کردند ،

 
بار دیگر تاریخ تکرار شد و جلوه های دشمنی شیطان بزرگ، با ملت مقتدر ایران اسلامی، بیش از پیش به نمایش درآمد. ملت ایران، خیانت ها و دخالت های امریکا را فراموش نمی کند، کودتا علیه دولت ملی را، طبس را، نوژه را، هواپیمای مسافربری را، گروه های تکفیری را، ترور دانشمندان هسته ای را و از همه مهمتر، به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، فتنه سال ۸۸ را.

 
دولت های غربی به ویژه امریکای جنایتکار، از تمام ابزار خود برای تغییر سخت افزاری و نرم افزاریِ ماهیت انقلاب اسلامی ایران، بهره برده اند و درصدد بودند تا با لبخندهای دروغین و در قالب مذاکرات هسته ای، پیشرفت ملت مقتدر ایران را متوقف سازند. اما همان گونه که مقتدای ملت، حضرت امام خامنه ای عزیز وعده داده بود، آشکار شد که دولتمردان امریکا به دلیل خوی استکباری، به هیچ قانون انسانی و پیمان بین المللی، پایبند نیستند. سخنان رئیس جمهور بی نزاکت امریکا که سرشار از اظهارات بی شرمانه علیه مردم و جغرافیای ایران اسلامی و سپاه قهرمان بود، عمق کینه سردمداران کفر از حق جویی ملت ایران را نمایان ساخت.

 
ما استادان، دانشجویان و کارکنان دانشکده تفسیر و معارف قرآن قم در کنار سایر اقوام و گروه های ملت عزیز ایران اسلامی، اعلام می داریم:

 
همانند گذشته در راستای اجرای منویات مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای عزیز، لحظه ای از پای نخواهیم نشست و با جهاد علمی خود، عَلَم اقتدار ایران اسلامی را بیش از پیش برافراشته خواهیم ساخت.

 
ضمن محکومیت هرگونه تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در کنار تمامی پاسداران، در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و جهانی شدن پرچم اسلام عزیز، جانفشانی خواهیم کرد.

 
از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران تقاضا داریم تا با اقتدار اسلامی، جواب یاوه گویی های دولت های غربی و مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر را داده و در تامین منافع ملت عزیزمان، هوشیار و استوار و عزتمندانه اهتمام ورزد.
Share/Save/Bookmark