امتیاز مثبت
۱
 
برگزاری مرحله مقدماتی بخش آوایی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت
مرحله مقدماتی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در بخش آوایی همزمان با دهه مبارک فجر در دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور در حال برگزاری می باشد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب: 7599
 
 
به گزارش پایگاه قرانی – دانشگاهی ایحاء، در این دوره از جشنواره قریب به 550 نفر در بخش های دانشجویی، اساتید، کارکنان و خانواده کارکنان و اساتید شرکت کرده اند.


شانزدهمین دوره از جشنواره در بخش آوایی در در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، 20جزء، 15 جزء، 10 جزء، 5 جزء، 3 جزء، 1 جزء، تواشیح و هم خوانی، دعا و مناجات خوانی، اذان و تدریس قر آن کریم ویژه دانشجویان ، اساتید، کارکنان و خانواده کارکنان و اساتید برگزار می گردد.


بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره، سهمیه هر دانشکده برای حضور در مرحله کشوری، در بخش دانشجویی 2 نفر دختر و 2 نفر پسر و در دیگر بخش ها 1 نفر می باشد.


همچنین تلاوت ها و آثار شرکت کنندگان پس از داوری در دانشکده، به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال و پس از یک دوره داوری، نفرات برتر مشخص و اعلام می شوند.


بنابراین گزارش مرحله کشوری شانزدهمین جشنواره قران و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark