امتیاز مثبت
۰
 
اعلام نفرات برتر بخش معارفی(کتبی) شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه
نفرات برتر بخش معارفی شانزدهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵
کد مطلب: 7841
 
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، در این دوره از مسابقات که در تاریخ 3 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور 250 نفر از برگزیدگان دور نخست برگزار شد، نفرات برتر هر رشته از سوی داوران مشخص و معرفی شدند.
 
متسابقین در این دوره در رشته های آشنایی با نهج البلاغه، احکام، حفظ موضوعی قرآن مجید، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن مجید، پرسمان معارفی، آشنایی با صحیفه سجادیه، آشنایی با سیره معصومین علیهم السلام، آشنایی با احادیث اهل بیت علیهم السلام، سبک زندگی اسلامی، ایرانی به رقابت پرداختند.
 
اسامی نفرات برتر بخش معارفی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بدین شرح می باشد:
 
 
الف) گروه دانشجویان

 
رشته آشنایی با نهج البلاغه
زهرا رحمانی از بجنورد، رتبه اول
زهرا شامیرزایی از اصفهان، رتبه دوم
مرضیه تالی طبسی از مشهد،  رتبه سوم
 
رشته احکام
علی جدیدی از مشهد، رتبه اول
الهام بابازاده از خوی، رتبه دوم
زهرا الماسی از ملایر ، رتبه سوم
 
رشته حفظ موضوعی قرآن مجید
زهرا منصوری از خرم آباد، رتبه اول
زهرا محبی از اصفهان ، رتبه دوم
انسیه خاکی از ملایر ، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن مجید

مهدیه راهبَر از مشهد، رتبه اول
عقیل تالانگر از مشهد ، رتبه دوم
محبوبه ارجمند از قم ، رتبه سوم
 
رشته پرسمان معارفی 
هانیه رفیعی از مشهد ، رتبه اول
زهرا سلیمانی از اصفهان، رتبه دوم
مرضیه تقی زاده، مشهد ، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با صحیفه سجادیه
اکرم گودرزی از ملایر ، رتبه اول
زهرا جبلی از اصفهان ، رتبه دوم
یگانه مومنی فرد از اصفهان، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)
مریم اسلامیه از اصفهان، رتبه اول
سجاد حبیبی از قم ، رتبه دوم
سیده آرزو بنی هاشمی از بجنورد، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)
سعیده یزدانی از بجنورد، رتبه اول
محمدرضا ملاباقری از اصفهان ، رتبه دوم
زهره زارعی از ملایر، رتبه سوم
 
رشته سبک زندگی اسلامی، ایرانی
مسعود کُلبی از قم ، رتبه اول
احسان باباپور از ملایر ، رتبه دوم
زهرا سعیدی از اصفهان، رتبه سوم
 
ب) گروه اساتید

 
رشته احکام
کبری راستگو از مشهد ، رتبه اول
ولی نوروزی از خوی ، رتبه دوم
مهدی آریان فر از بجنورد ، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن مجید
سمیه عمادی، اصفهان ، رتبه اول
رضا مهدیان فر از ملایر ، رتبه دوم
محسن رجبی از مشهد ، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با نهج البلاغه
حمید شریفی از ملایر  ، رتبه اول
احمد توکلی از میبد ، رتبه دوم

 
رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)

مهدی صانعی از سبزوار ، رتبه اول
راضیه سادات شیخ الاسلامی از ملایر، رتبه دوم
جواد محمودوند از ملایر ، رتبه سوم
 
 

ج) گروه کارکنان
 
رشته احکام
زهرا احمدی از خمین، رتبه اول
حامد رنجبری از خمین، رتبه دوم
حجت الله لطفی از سازمان مرکزی  ، رتبه سوم

رشته اخلاق (سبک زندگی اسلامی ایرانی)
مهدی غیاثوند از ملایر ، رتبه اول
زهرا انتظاری از ملایر ، رتبه دوم
محمدرضا عباسی از مشهد ، رتبه سوم
 
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
احمد امیدوار از خمین، رتبه سوم

رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)

لیلا قصابی، اصفهان از رتبه اول
مریم عباسی از ملایر ، رتبه دوم
محمد جوکار از ملایر ، رتبه سوم
 

د) گروه خانواده های اساتید و کارکنان
 
رشته احکام
مهدیه سادات موسوی از خمین، رتبه اول
فاطمه اسپیدکار از بجنورد، رتبه دوم
زهرا ملک بالا از دامغان ، شایسته تقدیر

 
رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی

لیلا غیاثوند از ملایر ، رتبه اول
زینب صمدی از خمین، رتبه دوم
فاطمه کوگانی نژاد از خمین، سوم
 
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن مجید
آرزو نظیف از دامغان ،  شایسته تقدیر
 
رشته آشنایی با نهج البلاغه

صاحبه شه پوشان از خمین،  رتبه اول
 
رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)
هاله نیکنام از خمین،  رتبه اول
روح الله حبیب زاده از بجنورد ،  شایسته تقدیر
مهناز استاجی از سبزوار،  شایسته تقدیر
Share/Save/Bookmark