امتیاز مثبت
۰
 
اعلام اسامی بخش حضوری سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، با اعلام اسامی برگزیدگان ، سی‌ویکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به کار خود پایان داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب: 6130
 
 
اسامی نفرات برتر این دوره از جشنواره بدین شرح می باشد:

 
در بخش شفاهی 


رشته حفظ کل

برادران

رتبه اول: محمدرسول تکبیری

رتبه دوم: پیمان ایازی

رتبه سوم: علیرضا فیضی

خواهران

رتبه اول: فاطمه سادات ابراهیمی

رتبه دوم: مریم جان‌نثاری

رتبه سوم: زهرا محبی

 
رشته قرائت تحقیق

برادران

رتبه اول: مهدی غلام‌نژاد

رتبه دوم: محسن قاسمی 

رتبه سوم: امید حسینی‌نژاد

خواهران

رتبه اول: سمیه آصفی

رتبه دوم: آذرمان صادقی نانو

رتبه سوم: مهتاب عیدی

 
رشته قرائت ترتیل

برادران

رتبه اول: احسان محمدی

رتبه دوم: ابوالفضل خلیلی

رتبه سوم: محمد مهدی انگالیان

خواهران

رتبه اول: زهرا مهوشیان

رتبه دوم: طاهره نایبی‌موحد

رتبه سوم: مریم تقی‌زاده

 
رشته حفظ ۲۰ جزء

برادران

رتبه اول: مجتبی محسنی

رتبه دوم: محسن محمدی‌سه ده

رتبه سوم: محمدجواد دلفانی

خواهران

رتبه اول: فرزانه جعفریان

رتبه دوم: صفیه جوزدانی

رتبه سوم: سمیه بیاتی

 
رشته حفظ ۱۰ جزء

برادران

رتبه اول: محمد سیلاوی

رتبه دوم: محمد قربی

رتبه سوم: علیرضا پیوندی‌نجار

خواهران

رتبه اول: منیره حسین‌نژاد

رتبه دوم: فاطمه اسماعیلی

رتبه سوم: نعیمه داوودی

 
 
رشته حفظ پنج جزء

برادران

رتبه اول: مجتبی بدیعی

رتبه دوم: سعید امیرخانی

رتبه سوم: سیدحسین ساداتی بالادهی

خواهران

رتبه اول: فاطمه اشنویی

رتبه دوم: مریم نصیری

رتبه سوم: رقیه یخکشی

 
 
رشته اذان

رتبه اول: مصطفی قاسمی محله‌کلایی

رتبه دوم: محمدرسول اجتماعی

رتبه سوم: رضا کرم‌نژاد

 
رشته آئین سخنوری

برادران

رتبه اول: عبدالله شمس‌آبادی

رتبه دوم: محمدرضا نجفی

رتبه سوم: حسام شامحمدی

خواهران

رتبه اول: پریسا مؤمنی

رتبه دوم: ماریه پورحقیقی

رتبه سوم: مریم حیاتی

 
رشته تواشیح

رتبه اول: محمد حسن‌زاده، مجید بیگی، حمید پایدار، منصور گل‌محمدی و امیرعباس مزیدی

رتبه دوم: مسلم بوعذار، امین سلیمانی، خلیل شجرت، احمد فریسات، رضا منصوری و حسین فریسات

رتبه سوم: محمدمهدی جمالی، علی حسین‌نژاد، حمید راستی، محمد رجبی، سعید کبیراسکندرآباد و احمد مونسی

 
رشته دعاخوانی

برادران

رتبه اول: مهدی فخرالدین آرانی

رتبه دوم: میرحسن صفری‌ارچی

رتبه سوم: سیداحمد حسینی‌میرمحمدی

خواهران

رتبه اول: عاطفه سلیمانی

رتبه دوم: زینب جعفری

رتبه سوم: سمیه حلمی‌زارع

 
 
در بخش کتبی


رشته احکام

رتبه اول: حنان آلبوخنفر

رتبه دوم: محمد یاراحمدی

رتبه سوم: رسول سنید

 
رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

رتبه اول: مهدیه صحرانورد

رتبه دوم: معصومه حاجی‌زاده چناری

رتبه سوم: آیدین خجسته

 
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: فتح‌الله جاهدین محمدی

رتبه دوم: حکیمه یاری

رتبه سوم: فروزان وحیدی

 
رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)

رتبه اول: سمیه نجفی

دوم: فاطمه شفیعی

سوم پریسا کربلایی‌حسنی

 
رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

رتبه اول: سعیده یزدانی

رتبه دوم: مهدی گل‌ماه

رتبه سوم: سعید محسنی‌پور

 
رشته مفاهیم صحیفه سجادیه

رتبه اول: عاطفه گلشاهی

رتبه دوم: رضا توهند

رتبه سوم: فرزانه طهماسبی

 
رشته مفاهیم نهج‌البلاغه 

رتبه اول: مهناز ملک‌پور

رتبه دوم: مصیب امینی

رتبه سوم: علی سوخکی

 
 
Share/Save/Bookmark