امتیاز مثبت
۰
 
تجلیل از برترین های شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
از برترین های بخش شفاهی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تجلیل شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰
کد مطلب: 7832
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، این دوره از مسابقات در رشته های حفظ 3جزء، 5 جزء، 10جزء، 20جزء و کل قرآن کریم، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق ویژه دانشجویان ، اساتید و کارکنان به صورت حضوری و پس از مشخص شدن قرعه هریک از متسابقین آغاز شد.

پس از برگزاری مسابقات در تمامی بخش ها، نفرات برتر مشخص و در نهایت در مراسم اختتامیه که شب گذشته با حضور معاون فرهنگی دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه، رئیس حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه و دیگر میهمانان و مدعوین، مورد تقدیر قرار گرفتند.

بنابراعلام معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، اسامی نفرات برتر بخش حضوری جشنواره بدین شرح می باشد:
 
رشته حفظ کل قرآن کریم
بخش دانشجویی:

حسین اسلامی از قم، رتبه اول
حسین نوقابیان از مشهد، رتبه دوم
بخش اساتید:
روح الله ناظمی از اصهان، رتبه اول
 
حفظ 20جزء قرآن کریم
بخش دانشجویی:

محمدرضا حسنی نژاد از بجنورد، رتبه دوم
محمد آدم زاده از اصفقهان، رتبه سوم
 
حفظ 10 جزء قرآن کریم
بخش دانشجویی:

رضا احمدی از ملایر، رتبه اول
علی مرسلی از خوی، رتبه دوم
مجتبی بدیعی از اصفهان، رتبه سوم
 
حفظ 5 جزء قرآن کریم
بخش دانشجویی:

یونس زنگنه از مشهد، رتبه اول
سجاد حقیقی از مراغه، رتبه دوم
مصطفی غدیر از قم، رتبه سوم
بخش اساتید:
بهمن محرم زاده از مراغه، رتبه اول
محمدرضا اقبال از میبد، رتبه دوم
 
رشته حفظ 3 جزء قرآن کریم
 بخش دانشجویی:

عباس اسماعیلی پور از مشهد، رتبه اول
بخش خانواده ها:
علی آریان فر از بجنورد، رتبه اول
 
رشته قرائت تحقیق
بخش دانشجویی:

احسان محمدی از مشهد، رتبه اول
ابراهیم عقیلی از مشهد، رتبه دوم
حسین نصر از اصفهان، رتبه سوم
بخش اساتید:
مهدی نوائی پور از سبزوار، رتبه اول
اصغر منصوری از مراغه، رتبه دوم
مجتبی شکوری از بجنورد، رتبه سوم
بخش کارکنان:
داود بهمنش از آمل، رتبه اول
 
رشته قرائت ترتیل
بخش دانشجویی :
علیرضا افشاری از اصفهان، رتبه اول
مصطفی جودکی از قم، رتبه دوم
سیدمحمد سجادی پور از مشهد، رتبه سوم

بخش اساتید:
محمدرضا محمدی از بجنورد، رتبه اول
علیرضا صفاریان از ملایر، رتبه دوم
نوروز امینی از خوی، رتبه سوم
بخش کارکنان:
روح الله شفیعی از سازمان مرکزی دانشگاه، رتبه اول
محمدهادی تسلیمیان از اصفهان، رتبه دوم
محمدرضا باقری مفرد از خمین، رتبه سوم
بخش خانواده ها :
هادی برزگر از میبد، رتبه اول
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark