امتیاز مثبت
۰
 
با حضور دکتر شعاعی ؛
آخرین دوره آمادگی نمایندگان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در مسابقات رشته های کتبی جشنواره برگزار شد
آخرین دوره آمادگی متسابقین اعزامی از دانشکده های علوم قرآنی به سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور در بخش کتبی ، با حضور دکتر شعاعی رئیس مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد برگزار شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب: 6103
 
 
در این نشست دکتر شعاعی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری صمیمانه مسئولین دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد به بیان آخرین دستورالعمل ها و نکات فنی در باب آزمون های کتبی و ارائه تجربیات خود درباره آزمون ها پرداخت.

حجت الاسلام احمدی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز به مرور محفوظات و یادآوری منتخبین پرداخت.

شایان ذکر است با اعلام دبیرخانه جشنواره ملی قرآن و عترت مسابقات کتبی امروز جمعه بیست و یکم آبان ماه ساعت 14 در سالن اجتماعات دانشگاه رضوی واقع در صحن هدایت حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

ضمناً از ساعت 10 امروز صبح مرحله شفاهی این دوره از مسابقات در پردیس های شهید بهشتی ویِژه برادران و پردیس شهید هاشمی نژاد ویژه خواهران نیز آغاز گردیده است.

یادآور می گردد در این دوره از مسابقات 21 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در رشته های احکام ، آشنایی با احادیث اهل بیت علیهم السلام ، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم ، آشنایی با سیره معصومین ، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه ، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و حفظ موضوعی قرآن کریم به رقابت خواهند پرداخت.
Share/Save/Bookmark