امتیاز مثبت
۱
 
برگزاری طرح ملی دانشجوی معلم قرآن کریم در سراسر کشور
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به عنوان منادی و پرچمدار برگزاری برنامه ها و دوره های آموزشی پژوهشی و فرهنگی اقدام به برگزاری طرح ملی دانشجوی معلم قرآن کریم کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲
کد مطلب: 9100
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از اصفهان، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به عنوان منادی و پرچمدار برگزاری برنامه ها و دوره های آموزشی پژوهشی و فرهنگی اقدام به برگزاری طرح ملی دانشجوی معلم قرآن کریم کرده است.
کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی اصفهان به نقل از مسئولان جهاد دانشگاهی استان اصفهان هدف از برگزاری این دوره ها را شناسایی و توانمندسازی دانشجویان نخبه قرآنی و بکارگیری آنها در دانشگاهها، مؤسسات قرآنی، گاردوهای جهادی و ... در راستای از بین بردن بی سوادی قرآنی و ارتقای سطح سواد قرآنی دانشجویان تحت عنوان «طرح ملی دانشجو معلم قرآن کریم» دانست.
وی گفت: از مزایای شرکت در طرح دانشجوی معلم قرآن کریم برای دانشجویان عضو می توان به بهره مندی از مزایای کار دانشجویی، بهره مندی از حضور اساتید برجسته قرآنی و علمی، ایجاد زمینه های شغلی در مراکز قرآنی، دریافت گواهینامه آموزشی معتبر سازمان و تدبر در قرآن و سبک زندگی اسلامی اشاره کرد.
میرزاخانی با بیان اینکه دانشجویان سراسر کشور می توانند در این طرح شرکت کنند، گفت: دانشجویان متقاضی می توانند جهت ثبت نام به سایت http://isqa.ir مراجعه کنند.
وی در ادامه در رابطه با روند اجرایی طرح دانشجوی معلم، اظهار داشت: علاقه مندان پس از ثبت نام در سایت وارد مرحله داوری و آزمون تعیین سطح شفاهی و کتبی می شوند و پس از آن واجدین شرایط شرکت در دوره طی یک اردوی 10روزه در حوزه روخوانی و روانخوانی، معناشناسی آیات، روش تدریس، تدبر و سبک زندگی قرآنی زیر نظر اساتید مجرب و متعهد به صورت تئوری و عملی آموزشهای لازم را می بینند و در ادامه آزمون پایان دوره برگزار می شود و کسانی که نمره لازم را کسب کنند گواهی طرح ملی دانشجوی معلم قرآن کریم به آنان داده خواهد شد.
Share/Save/Bookmark