امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری نشست هم اندیشی پاسخ به شبهات با رویکرد حجاب در دانشکده علوم قرآنی اصفهان
نشست هم اندیشی پاسخ به شبهات با رویکرد حجاب زن در عرصه فعالیت های سیاسی در اصفهان برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱
کد مطلب: 9407
 
برگزاری نشست هم اندیشی پاسخ به شبهات با رویکرد حجاب در دانشکده علوم قرآنی اصفهان
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از اصفهان، نشست هم اندیشی پاسخ به شبهات با رویکرد «حجاب زن در عرصه فعالیت های سیاسی و اجتماعی» با سخنرانی سرکار خانم فضه سادات حسینی گوینده خبر صدا و سیما و فعال عرصه رسانه و با حضور دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی اصفهان در ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان برگزار شد.
فضه سادات حسینی در این نشست  اظهار کرد: امروز ما می بینیم که در انقلاب اسلامی، زنان ما حتی در بالاترین سطوح نظام، یعنی وزارت هم وارد شده اند و آمار زنان باسواد و دانشگاه رفته قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و به نوعی بانوان ما مدال آوران عرصه های علمی، فرهنگی، هنری،  ورزشی و ... شده اند.
وی افزود: برخی مسئولان همواره دغدغه زنان را مطرح می کنند ولی با وجود این دغدغه ها، کاری انجام نشده است و برخی مشکلات برای زنان هنوز وجود دارد.
این فعال رسانه ای در پایان با اشاره به اظهار نظرهای برخی سلبریتی ها و تأثیر آن بر جامعه، گفت: حیات سلبریتی ها به دیده شدن است و برخی از آن ها افرادی بی سواد و بدون عقبه فکری هستند که تشنه دیده شدن هستند که این موارد با پوشش های نامتعارف و عجیب و غریب و هر از چندگاهی راه اندازی کمپین هایی به بهانه های مختلف و ترویج سبک زندگی منسوخ غربی بروز داده می شود.
گفتنی است، این جلسه با پرسش و پاسخ به اتمام رسید.
Share/Save/Bookmark