امتیاز مثبت
۱
 
اعلام اسامی نفرات برتر مسابقه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
اسامی نفرات برتر مسابقه تبیین و بازگو نمودن بیانیه گام دوم انقلاب دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از سوی معاونت فرهنگی اعلام شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴
کد مطلب: 9254
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، اسامی نفرات برتر مسابقه تبیین و بازگو نمودن بیانیه گام دوم انقلاب دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم که از متن بیانیه مقام معظم رهبری تهیه شده بود از سوی معاونت فرهنگی اعلام شد.
این مسابقه ۳۰ اردیبهشت ماه به صورت متمرکز در تمامی دانشکده های علوم قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و با حضور پرشور دانشجویان، کارکنان و اساتید برگزار شد.
در این مسابقه تعداد ۳۰۰ نفر شرکت کردند که ۱۴ نفر به مقام های اول تا سوم و شایسته تقدیر دست یافتند و به آنها جوایزی اهدا خواهد شد.
در بخش دانشجویان محمد محمدزاده سراب از خمین، سکینه رحمانی از شیراز و سارا شکفته از بجنورد به ترتیب اول تا سوم و محمدحسین رضایت، محمدجواد فرزین و وحید صافی شاه از اصفهان شایسته تقدیر شدند.
مسعود شریفی از خمین، سجاد کردیوند از مشهد و مصطفی ابراهیمی از خمین نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم بخش کارکنان را کسب کردند و در همین بخش مهدی اثنی عشران از اصفهان، مهدی غیاثوند از ملایر و محمدهادی تسلیمیان از اصفهان نیز شایسته تقدیر شدند.
در بخش اساتید نیز محمد محقق و محمدوحید شیخ بهائی از اصفهان مقام اول و دوم را از آن خود کردند.
گفتنی است، حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب با تبیین دستاوردهای ۴ دهه از انقلاب اسلامی، برای «ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج)» توصیه هایی عالمانه، ژرف، روشمند و روشنگرانه بیان فرمودند.
مخاطب عام این بیانات نورانی، آحاد ملت ایران و مخاطب خاص آن جوانان هستند. خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی با نصب العین نمودن دغدغه مندی رهبر معظم انقلاب، در ایجاد فصل جدیدی از حیات ایران عزیز، وظیفه مهم قشر فرهنگی و فرهیخته دانشگاهی است.
Share/Save/Bookmark