امتیاز مثبت
۰
 
دانشكده علوم قرآني مشهد منتشر کرد:
تأليف كتاب آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم در مشهد
كتاب آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم توسط آقاي داود خلوصي و آقاي ميلاد اسماعيليان تاليف و انتشار يافت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب: 8552
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی-دانشگاهی ایحاء از مشهد، كتاب «آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم» همراه با کیوآرکد دریافت صوت آموزشي به قلم آقاي داود خلوصي از اساتيد كشوري و حافظ كل قرآن كريم و آقاي ميلاد اسماعيليان، دانشجوي كارشناسي ارشد دانشكده علوم قرآني مشهد توسط انتشارات آواي كتاب‌پردازان منتشر شد.

این کتاب دارای روشی نوین در ارائه روشمند آموزش قرآن بوده، به گونه‌ای که فراگیر، آموزش روخوانی و روان‌خوانی را با تلفیقی از تجوید به طور هم‌زمان می‌آموزد. روش ارائه‌شده در بخش روان‌خوانی، منحصر به فرد بوده و وجه تمایز این اثر با سایر کتب این حوزه است.

از دیگر ویژگی‌های این کتاب، امکان واقعیت افزوده و استفاده از فایل‌های صوتی هر درس به وسیله ساده‌ترین نرم‌افزارهای بارکدخوان(QR) می‌باشد که روشی بدیع است.

در این کتاب، سه مرحله بخش‌خوانی (روخوانی)، کلمه‌خوانی و عبارت‌خوانی با قواعد مربوط به خود، فراگیر را روشمند، مرحله‌ای و تدریجی به مهارت روان‌خوانی هدایت می‌کند.

آقاي ميلاد اسماعيليان در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، رتبه اول در رشته قرائت ترتيل را كسب کرد.

کتاب آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن کریم درسال ۱۳۹۷ با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه در ۹۴ صفحه با قیمت ۱۹۰،۰۰۰ ریال توسط انتشارات آواي كتاب‌پردازان منتشرشده است.
Share/Save/Bookmark