امتیاز مثبت
۰
 
سیدیان خبر داد :
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب: 6383
 
 
مصطفی سیدیان مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در این خصوص اظهار کرد : شورای صنفی دانشجویان با هدف ایجاد همدلی در میان دانشجویان و مسئولان دانشکده های علوم قرآنی و همچنین آشنایی بیشتر با واقعیت ها و مشکلات یکدیگر و تقویت فضای مشارکت و همکاری بین دانشکده و دانشجویان در حوزه های مختلف امور صنفی از قبیل تغذیه ، خوابگاه ، امور خدماتی و رفاهی مانند دفتر تکثیر ، ایاب و ذهاب ، دفتر مشاوره و سلامت ، وام های دانشجویی و امور کمک آموزشی ، امور کتابخانه و مرکز رایانه و ... تشکیل می شود.


وی با اعلام زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی در دانشکده ها گفت : این انتخابات در تاریخ 30 آذر تا 6 دی ماه در تمامی دانشکده های علوم قرآنی برگزار گردید.


سیدیان در ادامه در خصوص نامزدهای انتخاباتی در شوراهای صنفی دانشجویان ، اظهار کرد : در این انتخابات بر استفاده از افراد توانمند ، دارای حسن شهرت و متخلق تأکید شده است. اشتغال به تحصیل در دانشکده ، نداشتن حکم قطعی شامل « توبیخ کتبی و درج در پرونده» ، باقی ماندن حداقل سه ترم از تحصیل برای دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته و دو ترم برای دانشجویان دوره کاردانی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، بالا بودن معدل و ... از مهمترین شرایط تأیید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی بود.


مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن تأکید بر ایجاد تعامل مثبت رؤسای دانشکده ها با اعضای شورای صنفی دانشجویی و مشارکت دادن دانشجویان در برنامه های مرتبط و استفاده مثبت از این ظرفیت بالا ، بیان کرد : اعضای نهایی شورای صنفی برادران 3 نفر و شورای صنفی خواهران نیز 3 نفر برای هر دانشکده خواهد بود که جلسات آن ها به صورت جداگانه برگزار می شود.

 

 
 
Share/Save/Bookmark