امتیاز مثبت
۰
 
حضور دکتر فاتحی و هیئت همراه در دانشکده علوم قرآنی میبد
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی میبد بازدید کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب: 11172
 
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد فاتحی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به همراه آقای ابوالقاسم مدیر اداری دانشگاه و آقای فیضی از دانشکده علوم قرآنی میبد بازدید کردند.
در این بازدید، دکتر فاتحی از فضاهای فیزیکی، علمی، آموزشی و فرهنگی خوابگاه جدیدالتأسیس دیدن کرد.
در حاشیه این بازدید، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در جمع کارکنان دانشکده علوم قرآنی میبد، ظرفیت دانشکده و شهرستان را بسیار مثبت ارزیابی کرد و ضمن  تشریح خدمات گسترده نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه به دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، یکی از افتخارات این دانشگاه را متصل بودن به بدنه سازمان اوقاف و امور خیریه ذکر کرد.
دکتر فاتحی پیشرفت ده برابری رتبه پژوهشی دانشگاه را از سال اخیر تاکنون از نقاط بسیار ارزشمند و قابل ذکر در بین مراکز آموزش عالی کشور ذکر کرد.
در ادامه همکاران دانشکده درخواستهای کلی و جزئی خود را مطرح کردند که آقای دکتر فاتحی قول مساعدت جهت حل و فصل آن را داد.
از دیگر برنامه های انجام شده جلسه مشترک با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد بود که در آن هیئت رئیسه اداره کل اوقاف، مدیر امور مستقلات وقفی و مسئولین دانشکده نیز حضور داشتند.
در این جلسه ابتدا آقای دکتر فاتحی بیاناتی در خصوص تعاملات سازنده بین ادارات کل و دانشکده ها مطرح کرد و خواهان ارتباط و تعاملات بیشتر شد.
بررسی اجورات معوق و پذیره دانشکده، خانه وقفی ترویج و تعاملات فرهنگی و اجتماعی از مسائل بررسی شده جلسه در اداره کل اوقاف و امور خیریه یزد بود.
Share/Save/Bookmark