امتیاز مثبت
۰
 
اعلام نفرات برتر بخش معارفی هجدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
نفرات برتر بخش معارفی هجدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب: 11541
 
 
به گزارش ایحاء، نفرات برتر آزمون بخش معارفی که روز دوشنبه 24 آذرماه، با حضور دانشجویان، اساتید، کارکنان و خانواده آنان برگزار شد، از سوی مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.

در این مرحله 600 نفر در رشته های آشنایی با احادیث اهل بیت، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین، حفظ موضوعی قرآن کریم، احکام، پرسمان معارفی، سبک زندگی اسلامی و ایرانی، و اخلاق  ثبت نام کردند.

این آزمون به صورت آنلاین برگزار شد و نفرات برتر آن نیز به جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان که با میزبانی وزارت بهداشت در اواخر سال جاری برگزار می شود راه می یابند.

اسامی نفرات برتر بخش معارفی هجدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بدین شرح می باشد:

بخش اساتید:

آشنایی با مفاهيم نهج‌البلاغه 

بی بی حکیمه حسینی از دانشكده علوم قرآنی مشهد، رتبه اول
زینب روستایی از دانشكده علوم قرآنی شيراز، رتبه دوم
کبری راستگو از دانشكده علوم قرآنی مشهد، رتبه سوم

آشنايي با ترجمه و تفسير قرآن  
مجید صادقی مزیدی از دانشكده علوم قرآنی شيراز، رتبه  سوم

آشنايي با سيره معصومين(ع)
رضا مهدیان فر از دانشكده علوم قرآنی ملاير، رتبه دوم
مهدی آریان فر از دانشكده علوم قرآنی بجنورد، رتبه سوم

بخش دانشجویی:

رشته احکام
طاهره باغداران کاشانی از دانشكده علوم قرآنی مشهد، رتبه اول
مجتبی فیضی کلاسی از دانشكده علوم قرآنی تهران، رتبه دوم
فاطمه دهقان مهرجردی از دانشكده علوم قرانی مشهد، رتبه سوم

رشته آشنایی با مفاهيم صحيفه سجاديه
مهسا رازقندی از دانشکده علوم قرآنی سبزوار، رتبه دوم

رشته آشنایی با مفاهيم نهج‌البلاغه
ابوالفضل صادقی از دانشكده علوم قرآنی قم، رتبه دوم

آشنايي با احاديث اهل بيت(ع)
سوسن داودی از دانشكده علوم قرآنی شيراز، رتبه اول
زهره زارعی از دانشكده علوم قرآنی ملاير، رتبه سوم

آشنايي با ترجمه و تفسير قرآن
زهرا محمدی زاده از دانشكده علوم قرآنی شيراز، رتبه اول
ندا کریمی از دانشكده علوم قرآنی خوي، رتبه دوم
زهرا محبی از دانشكده علوم قرآنی اصفهان، رتبه سوم

رشته آشنايي با سيره معصومين(ع) 
احسان باباپور از دانشكده علوم قرآنی قم، رتبه اول
زهرا اسلامیه از دانشكده علوم قرآنی اصفهان، رتبه دوم
مسعود فتحي نژاد از دانشكده علوم قرآنی ميبد، رتبه سوم

رشته حفظ موضوعي قرآن كريم
ایمان وند از دانشكده علوم قرآنی مشهد، رتبه اول

رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی
فهیمه مرادیان باغ سیاه از دانشكده علوم قرآنی مشهد، رتبه اول 
مهسا هوشنگی از دانشكده علوم قرآنی اصفهان، رتبه دوم
محمد حسین دهشتی از دانشكده علوم قرآنی ميبد، رتبه سوم

بخش کارکنان:

رشته احکام

آسیه بروشکی از دانشكده علوم قرآنی بجنورد، رتبه شایسته تقدیر

رشته اخلاق
محمد جوکار از دانشكده علوم قرآنی ملاير، رتبه اول
رامین عفیفی از دانشكده علوم قرآنی خوي، رتبه دوم
احمد توکلی از دانشكده علوم قرآنی ميبد، رتبه شایسته تقدیر

رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)
مهدی غیاثوند از دانشكده علوم قرآنی ملاير، رتبه شایسته تقدیر

بخش خانواده ها:

رشته احکام

احمد رضا مهدوی پور از دانشكده علوم قرآنی بجنورد، رتبه دوم
فاطمه اسپیدکار از دانشكده علوم قرآنی بجنورد، رتبه سوم

رشته اخلاق
سمانه خرسندی از دانشكده علوم قرآنی ملاير، رتبه اول
رباب قبادی از دانشكده علوم قرآنی خوي، رتبه دوم

آشنایی با سیره معصومین(ع)
مرضیه شجاعی از دانشكده ميبد، رتبه اول
Share/Save/Bookmark