امتیاز مثبت
۰
 
دکتر کمانکش:
تمام فعالیت های ابلاغ شده به دانشکده های علوم قرآنی شناسه دار شده اند
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: تمام فعالیت های ابلاغ شده به دانشکده های علوم قرآنی شناسه دار شده و طبق شناسه برای آنها بودجه اختصاص پیدا خواهد کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲
کد مطلب: 10614
 
 
به گزارش ایحا، دکتر حمید کمانکش، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در جمع روسای دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور با بیان این که معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در سه بخش فرهنگی، دانشجویی و مشاوره و سلامت فعالیت دارد، اظهار کرد: در همین راستا برنامه های جامعی طراحی و تدوین شده است.


وی افزود: تمرکز بر اصلاح فرآیندها و تدوین سیاست ها در حوزه های مختلف خوابگاه، تغذیه، سلامت و ...، تدوین فعالیت های قابل اجرا ذیل برنامه 2 ساله دانشگاه، آماده سازی 225 فعالیت و 18 طرح کلان فرهنگی جهت ابلاغ به دانشکده ها، اجرای طرح مطالعاتی، حلقه های معرفتی، کمیسیون های نظریه پردازی و نشست های تبیینی و انگیزشی و همچنین برگزاری جلسات توجیهی و کانال های تبادل تجربیات و برنامه های فرهنگی و مذهبی مختلف بخشی از فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قران کریم به شمار می رود.


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با بیان این که تمام فعالیت های ابلاغ شده به دانشکده های علوم قرآنی شناسه دار شده و طبق شناسه برای آنها بودجه اختصاص پیدا خواهد کرد، ادامه داد: تقاضا داریم که دانشکده ها برنامه محور حرکت کنند و طبق برنامه های ابلاغی و ساز و کارهای تدوینی پیش بروند.


وی برگزاری جلسات با معاونان فرهنگی سازمان اوقاف و وزارت علوم در راستای فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، برگزاری دوره آموزشی برای کارشناسان فرهنگی  منطقه 4 کشور در مشهد مقدس و برگزاری اردوهای جهادی را بخش دیگری از فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه عنوان کرد.


دکتر کمانکش گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی روز شنبه 5 بهمن ماه 1398 نیز میزبان نشست معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه های منطقه 4 کشور در سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خواهد بود که امیدواریم این نشست هم به خوبی برگزار شود.
Share/Save/Bookmark