امتیاز مثبت
۰
 
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان برای مقطع دکتری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان جهت ورود به مقطع دکتری سال تحصیلی1400-99 دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ویژه دانشکده علوم قرآنی قم اعلام شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب: 11190
 
 
به گزارش ایحا، بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان جهت ورود به مقطع دکتری به شماره 21/67272 مورخ 1393/04/18 و اصلاحیه شماره 21/237200 مورخ 93/12/16 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در نظر دارد بیست درصد ظرفیت پذیرش خود را در سال تحصیلی 1400-99 از بین دانشجویان یا دانش آموختگان ممتاز دوره کارشناسی ارشد واجد شرایط پذیرش نماید.
سهمیه پذیرش بدون آزمون این دانشگاه یک نفر برادر و یک نفر خواهر در رشته تفسیر تطبیقی دکتری دوره روزانه دانشکده علوم قرآنی قم است؛ لذا واجدین شرایط ذیل امکان اولیه بهره مندی از تسهیلات بدون آزمون استعداد درخشان دکتری را دارند:
1 ـ بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد (فارغ التحصیلان بهمن ماه 96 به بعد).
2 ـ داشتن میانگین کل 16 در دوره کارشناسی و میانگین 17 (بدون احتساب نمره پایان نامه) در دوره کارشناسی ارشد.
3 ـ داشتن حداقل یک مقاله علمی، پژوهشی مرتبط با پایان نامه، یا برگزیدگی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی خوارزمی، فارابی، رازی و ابن سینا.
4 ـ کسب حدنصاب لازم (حداقل 60 امتیاز) از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی.
5 ـ کسب حداقل نمره 50 از آزمون زبان قبل از آزمون جامع دکتری(در صورت پذیرش).
6 ـ حداکثر تا تاریخ  99/07/30 دانش آموخته گردد.
ـ در هر زمان(حتی زمان فارغ التحصیلی) مشخص گردد که دانشجوی پذیرش شده فاقد شرایط آیین نامه مربوط بوده است، پذیرش وی لغو گردیده و عواقب ناشی از آن به عهده شخص دانشجو خواهد بود.
ـ متقاضیان واجد شرایط چه از دانشکده های علوم قرآنی و چه از سایر دانشگاه ها ضمن تکمیل فرم درخواست پذیرش بدون آزمون (جهت دریافت فرم کلیک کنید)، می بایست به همراه تصویر فرم تکمیل شده و امضا شده پذیرش، مدارک ذیل را به همراه مستندات مربوط به فعالیت های آموزشی، پژوهشی را حداکثر تا پایان شهریورماه 99 به ایمیل معاونت آموزشی  دانشگاه به آدرس amozesh@quran.ac.ir ارسال کنند.
1 ـ فرم تکمیل شده درخواست پذیرش بدون آزمون دکتری 99
2 ـ صفحه اول شناسنامه و کارت ملی
3 ـ گواهی اشتغال به تحصیل یا مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد
4 ـ ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد
5 ـ مدرک تحصیلی دوره کارشناسی
6 ـ ریزنمرات دوره کارشناسی
7 ـ مدارک و مستندات مربوط به فعالیت های آموزشی، پژوهشی
ـ دانشگاه پس از بررسی مدارک ارسالی در صورت احراز شرایط اولیه داوطلب، از طریق تماس تلفنی از آنان دعوت به مصاحبه می نماید؛ لذا افراد دعوت شده می بایست با در دست داشتن اصل مدارک و مستندات مذکور، به دانشکده علوم قرآنی قم مراجعه نمایند.
شماره تماس دفتر مرکزی دانشگاه: 02537604070  داخلی 354
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف  قرآن کریم
Share/Save/Bookmark