امتیاز مثبت
۰
 
منتخبین شورای جدید انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم قرآنی مشهد
انتخابات انجمن علمی دانشجویی در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب: 8832
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی_دانشگاهی ایحاء از مشهد، به منظور ایجاد شور و نشاط علمی، تقويت روحيه و بنيه علمي دانشجويان مستعد، حمایت از فعالیت‌های خودجوش علمي دانشجویان و فراهم نمودن زمینه‌های مناسب برای فعاليت‌هاي جمعي علمي دانشجویان و همچنین جهت‌دهی و ساماندهی سیر مطالعاتی دانشجویان، انتخابات شورای جدید مدیریت انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار گردید.

در این دوره از انتخابات، پس از طی مراحل فراخوان و ثبت‌نام از داوطلبان و احراز صلاحیت نامزدها توسط معاونت پژوهش، کاندیداهای واجد شرایط، معرفی شدند و رأی‌گیری صورت پذیرفت و پس از شمارش آرا، در بخش برادران محمدعلی کیهانی، سجاد صاحب‌الزمانی، محمد استیری، مهدی کاظم‎زاده، محمد رهسپار، علی باقری و ایمان وند و در بخش خواهران فاطمه ام‌طلب، سیده فاطمه ساری‌زاده قوچانی، زهرا غفوری، سیده زینب میری‌نژاد، ساجده اکبرپور، محدثه نامور و زینب آبکار به عنوان منتخبین شورای جدید انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم قرآنی مشهد تعیین گردیدند.

شایان ذکر است بر اساس آیین‌نامه، انتخابات انجمن علمی هر ساله در دانشکده‌های علوم قرآنی برگزار و اعضا براي مدت يک سال انتخاب مي‌شوند.

از جمله فعالیت‌های انجمن علمی می‌توان به برگزاری مناظره و نقد علمي، هم‌انديشي و نشست‌هاي تخصصي، مطالعات و پژوهش‌هاي علمي، نشر و ترويج يافته‌هاي علمي و فعاليت‌هاي كمك‌آموزشي اشاره کرد.
Share/Save/Bookmark