امتیاز مثبت
۰
 
دیدار فرمانده حوزه 8 کارمندی امام حسن مجتبی(ع) با بسیجیان پایگاه شهید اشرفی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
فرمانده حوزه 8 کارمندی امام حسن مجتبی(ع) با بسیجیان پایگاه شهید اشرفی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰
کد مطلب: 9633
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از کرمانشاه، طی جلسه ای آقای هدهدی، فرمانده حوزه ۸ کارمندی امام حسن مجتبی(ع) با بسیجیان پایگاه شهید اشرفی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه دیدار کرد.
در ابتدای این نشست، رییس دانشکده ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و عرض خوش آمدگویی به میهمان جلسه جهت حضور در دانشکده، از تلاشهای جهادی و فی سبیل الله بسیجیان در تمامی عرصه ها تشکر کرد و این عزیزان را از نیروهای مؤثر، ولایی و انقلابی در پیشبرد این نظام برشمرد.
در ادامه آقای هدهدی ضمن قدردانی از ریاست دانشکده به سبب همکاری و مساعدت های لازم در راستای انجام امور پایگاه بسیج کارمندی و همکاری و هماهنگی با این عزیزان برای اجرای برنامه ها، بسیجیان را به تلاش مضاعف و جهادی تشویق و تلاش همه بسیجیان بدون هیچ چشم داشتی را ستودنی اعلام کرد و بسیجی واقعی را پاسدار ولایت و رهبری معرفی نمود.
وی افزود: کسی که بصیرت سیاسی همراه با خلوص نداشته باشد ناخودآگاه سرباز دشمن خواهد شد و به مبارزه با جبهه های حق خواهد پرداخت؛ برای همین ضرورت دارد که انسان در کنار خودسازیش به مسائل سیاسی بپردازد تا بتواند به ولی زمان خودش به بهترین وجه کمک کند. در واقع آن خودسازی درست و صحیح است که در نهایت در خدمت ولی خدا قرار بگیرد نه طاغوت.
Share/Save/Bookmark