امتیاز مثبت
۱
 
تسلیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
در پی واژگونی سرویس دانشجویان در داخل محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران متاسفانه تعدادی از دانشجویان کشته و تعدادی دیگر مصدوم شدند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 8085
 
 
به گزارش پگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، این حادثه روز گذشته  در داخل محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران رخ داد و کارشناسان تا این لحظه علت آن را سکته ناگهانی راننده عنوان کرده اند که طی آن اتوبوس در یکی از پیچ های جاده به سمت راست منحرف و واژگون می شود و متاسفانه عده ای از دانشجویان جان باخته و عده ای دیگر زخمی می شوند.


از این رو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر نمود:


بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 قال الامام على ‏علیه السلام: «الشاخص فى طلب العلم كالمجاهد فى سبیل اللَّه انّ طلب العلم فریضة على كل مسلم و كم من مؤمن یخرج من منزله فى طلب العلم فلا یرجع الاّ مغفوراً»(بحار 1 / 179)

خبر غم انگیز واژگونی اتوبوس سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و جانباختن تعدادی از دانشجویان این واحد و همچنین زخمی شدن تعدادی دیگر از آنان موجب رنج و غم و تأسف فراوان گردید.

دانشجویان سرمایه های بی بدیل و باارزش این مرز و بوم هستند و بی شک خسارات ناشی از بروز اینگونه اتفاقات در میان این قشر پرتلاش و آینده ساز، قابل جبران و چشم پوشی نخواهد بود.

از این رو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده های جان باختگان و جامعه دانشگاهی کشور، برای درگذشتگان این حادثه طلب آمرزش و غفران و همچنین برای مصدومان نیز شفای عاجل، سلامتی و تندرستی را از جانب خداوند متعال مسئلت می نماید و همچنین رسیدگی مطلوب به حال مصدومان و مشخص شدن هرچه سریعتر علت دقیق حادثه و برخورد قاطع با مسببین احتمالی حادثه را از مسئولین خواستار است.

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

1397/10/05
 
 
 
Share/Save/Bookmark