امتیاز مثبت
۰
 
دانشکده علوم قرآنی شاهرود
نشست تخصصی «قران و رسانه» در دانشکده علومک قرآنی شاهرود برگزار شد
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از شاهرود ، نشست تخصصی «قرآن و رسانه» با حضور رئیس، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب: 6366
 
 
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین محمدیان مدیر رسانه ای و فضای مجازی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان بیان کرد: اگر میخواهیم در جامعه امروزی در برابر فن آوری و دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید خود را مسلط به دانش و ابزار روز کنیم تا بتوانیم تاثیر گذار باشیم نه تاثیر پذیر.

وی همچنین اظهار کرد : ما در مبنای رسانه در قرآن مطلب زیاد داریم ولی باید مخاطب را بشناسیم. دانشجوی قرآنی باید مبلغ دین هم در دنیای واقعی خود و هم در فضای مجازی باشد. ما نیازمند به شیوه های جدید برای ارائه و بیان پیام خود در دنیای پیرامون خود هستیم .

حجت الاسلام محمدیان افزود : مباحث قرآن در رسانه بسیار کاربردی و شامل همه عصر ها می گردد. ما باید با توجه به تحول دنیای رسانه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری خود را آماده و به روز نماییم .

مدیر رسانه ای و فضای مجازی اداره کل تبلیغات اسلامی سمنانبا بیان اینکه عالمی که به زمانش مسلط باشد هیچ شبه ای برای او به وجود نمی آید ، گفت : امام راحل در سال 42 آغاز گر یک انقلاب شکوهمند بود و ما که پیرو خط ولایت هستیم می توانیم در دنیای جدید رسانه و عصر ارتباطات ، با تفکر و تدبر، خط و مشی انقلاب را در تمام دنیا گسترش دهیم .
Share/Save/Bookmark