امتیاز مثبت
۱
 
نشست بصيرتي گفتمان انقلاب در دانشكده علوم قرآني كرمانشاه برگزار شد
به گــزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از كرمانشاه ، نشست بصيرتي گفتمان انقلاب با عنوان « حوزه علميه ، دانشگاه و انقلابي ماندن » با حضور طلاب و روحانيون ، دانشجويان ، اساتيد حوزه و دانشگاه در دانشكده علوم قرآني كرمانشاه برگزار گرديد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب: 5574
 
 
حجت الاسلام محمد رضا باقرزاده عضو هیأت علمی مؤسسه امام خمینی (ره) قم در این نشست که به عنوان یکی از پیش نشست های دهمین همایش پژوهش های قرآنی برگزار شد ، با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب ، اظهار کرد : سلطه گران عناصر ضد انقلاب را در نظام به كار گرفته و عناصر انقلابي را در برابر مردم قرار مي دهند و با گماشتن علما نماهايي انگليسي در صدد دو قطبي شدن و تحجر جامعه و نظام مي باشند .
عضو هيأت علمي مؤسسه امام خميني(ره) قم بیان کرد : دو قطبي شدن جامعه و به خصوص حوزه هاي علميه، وحدت و انسجام حوزه علميه و دانشگاه را به مخاطره خواهد انداخت .
وی با تأکید بر هشدار های امام خميني(ره) نسبت اسلام آمریکایی ، گفت : همچنان دست نشانده هاي آمريكا و انگليس در حوزه هاي علميه در حال تلاش براي تحقق انديشه هاي غرب مي باشند.
باقرزاده افزود : علما نماها با گروه هاي لاييك اعتلاف كرده و در صدد جدايي دين از سياست مي باشند لذا عامل حفظ انقلاب ، انقلابي ماندن حوزه هاي علميه مي باشد .
اين استاد حوزه علميه با اشاره به ويژگي هاي روحانيون مجاهد و مبارز ، عنوان کرد : ايثار ، ايستادگي ، تحقق آرمان هاي انقلاب و اسلام و در نهايت شهادت از ويژگي هاي بارز روحانيون انقلابي مي باشد . اقتدا به ائمه اطهار (عليم السلام) و علماي دين ، رمز موفقيت و انقلابي ماندن حوزه هاي علميه و دانشگاه ها مي باشد .
Share/Save/Bookmark