امتیاز مثبت
۱
 
برگزاری نشست هم اندیشی بسیج اساتید در دانشکده علوم قرآنی شیراز
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نشست هم اندیشی بسیج اساتید دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب: 8391
 
برگزاری نشست هم اندیشی بسیج اساتید در دانشکده علوم قرآنی شیراز
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از شیراز، در این نشست که با حضور سرهنگ کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر شیراز، برگزار شد، دکتر زینب روستایی رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز، ضمن عرض خیر مقدم به حضار در جلسه و تبریک به مناسبت دهه فجر انقلاب، بر تربیت دانشجویان ولایی، انقلابی، عالم و متعهد، از سوی اساتید تأکید کرد.

وی همچنین طرح مباحث اخلاقی و فرهنگی در کنار مباحث علمی و سرفصل ها به دانشجویان را امری مهم در کار آموزش تلقی کرد.

روستایی در ادامه ضمن تاکید بر تقویت روحیه و نشاط پژوهشی در دانشجویان،از اساتید این دانشکده خواست کلاس آموزش دروسی که امکان مباحثه ای برگزارشدن آن ها وجود دارد، به این صورت برگزار گردد.

در ادامه دکتر همتی،معاون آموزشی دانشکده علوم قرآنی شیراز نیز ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر به بیان نکات مهم در زمینه مسائل آموزشی و آیین نامه ای همچون حضور و غیاب سامانه ای، ارائه دروس بر اساس سرفصل ها، عدم تغییر ساعات کلاس بدون هماهنگی با آموزش و ... پرداخت.

در ادامه سرهنگ کوشکی، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر، گفت: ضمن گرامیداشت دستاورد ها و پیشرفت های انقلاب باید بگویم که مهمترین موضوع پیش رو، آینده انقلاب است. علیرغم اینکه بر اساس اعلام سازمان های جهانی ایران هفدهمین قدرت اقتصادی دنیاست، مانع اساسی لذت نبردن مردم از شیرینی های انقلاب،مسائل اقتصادی است .

سرهنگ کوشکی افزود: بزگترین خطر انقلاب،ناکارآمدی مدیریتی و روی کار آمدن مدیرانی که دنبال اشرافی گری باشند، است. فشار اقتصادی و اشرافیت باعث ناامیدی طبقات اجتماعی پایین می شود و همین انقلاب را تهدید می کند. انقلاب اسلامی باید بتواند مساله معیشت و سفره مردم را حل کند.

Share/Save/Bookmark