امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری جلسه شورای انجمن علمی در دانشکده علوم قرآنی بجنورد
جلسه شورای انجمن علمی در دانشکده علوم قرآنی بجنورد برگرار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹
کد مطلب: 9110
 
برگزاری جلسه شورای انجمن علمی در دانشکده علوم قرآنی بجنورد
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از بجنورد، جلسه شورای انجمن علمی با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل اتاق سمینار دانشکده علوم قرآنی بجنورد و با حضور معاونت آموزش و پژوهش و کارشناس پژوهش دانشکده برگرار شد.
در ابتدای این جلسه اعضا مطالبی در ارتباط با دوازدهمین همایش بین المللی پژوهشهای قرآنی ارائه کردند، سپس اعضا پیشنهادات خود در ارتباط با برنامه های اجرایی سال جاری را مطرح کردند.
این جلسه مصوباتی همچون برگزاری کارگاه شبهات قرآنی و راهکارهای رد کردن شبهات به صورت پرسش و پاسخ، رصد و جمع بندی شبهات قرآنی توسط اعضای انجمن، برگزاری کارگاهی با موضوع آینده رشته علوم قرآنی، برگزاری کارگاه تحلیل و بررسی آثار شهید مطهری همراه با اهدای جوایز و بازدید علمی از دانشکده الهیات دانشگاه فردوسی مشهد به همراه داشت.
نشست مطالعاتی بررسی و تحلیل کتاب توسط دانشجویان، برگزاری کارگاه سبک شناسی علوم قرآنی، برگزاری کارگاه آشنایی با پایگاه های تخصصی علوم قرآن و حدیث، نشست نقد کتاب، معرفی نشریات علوم قرآنی به دانشجویان توسط اعضای انجمن و برگزاری کارگاهی با موضوع سیزدهمین همایش که در سال 1399 برگزار می شود، از دیگر مصوبات این جلسه بود.
Share/Save/Bookmark