امتیاز مثبت
۱
 
تدریس کلیه دروس به صورت مجازی در دانشکده علوم قرآنی اصفهان
با توجه به شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری فعالیت‌های دانشگاه به صورت حضوری، آموزش مجازی در دستور کار بسیاری از دانشگاه‌ها از جمله دانشکده علوم قرآنی اصفهان قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب: 10813
 
تدریس کلیه دروس به صورت مجازی در دانشکده علوم قرآنی اصفهان
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از اصفهان، با توجه به شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری فعالیت‌های دانشگاه به صورت حضوری، آموزش مجازی در دستور کار بسیاری از دانشگاه‌ها از جمله دانشکده علوم قرآنی اصفهان قرار گرفته است.
در این مسیر در دانشکده علوم قرآنی اصفهان ستاد ویژه‌ای برای آموزش‌های غیرحضوری تشکیل شده است و همه دروس نظری از روز ۱۷ اسفندماه به صورت الکترونیک در همه مقاطع ارائه می‌شود.
در روشی که دانشکده طراحی کرده است هر دانشجو برای خود صفحه شخصی داشته و دروس هفتگی برای دانشجو فعال شده است و استاد هر درس با ورود به صفحه شخصی که توسط شرکت همکار طراحی شده است دانشجویان خود را مشاهده کرده و اقدام به تدریس صوتی و یا تصویری می نماید.
همچنین کمیته پشتیبانی تحت نظر کارشناس آموزش تشکیل و هدایت و کمک به اعضای هیئت علمی و دانشجویان را در درارائه مطلوب دروس عهده‌دار است.
لازم به ذکر است، شرکت همکار با دانشکده علوم قرآنی اصفهان شرکت رای لایو می باشد.
رای‌لایو یک سرویس برگزاری رویداد به صورت ویدئوی آنلاین است که کاربران را قادر می‌سازد تا کلاس‌ها و سمینارهای خود را به صورت زنده برگزار نمایند. در رای‌لایو می‌توان فایل و صفحه‌ رایانه‌ی برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان را به اشتراک گذاشت و با استفاده از قابلیت اشتراک‌گذاری فایل و نقطه نظرات انتقال مفاهیم را ساده‌تر نمود.
گفتنی است، این کار تقریبا برای اولین بار در کل دانشکده های علوم قرآنی سرتاسر کشور صورت می پذیرد.
Share/Save/Bookmark