امتیاز مثبت
۱
 
جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد
در آستانه نیمسال دوم سال تحصیلی نشست هم اندیشی اساتید دانشکده علوم قرآنی قم با حضور معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب: 10633
 
جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از قم، با توجه به نزدیک شدن به نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ نشست هم اندیشی اساتید دانشکده علوم قرآنی قم پیرامون «رشد آموزشی و ارتقای سطح کیفی و استانداری سازی شیوه آزمون و شیوه کلاس داری» با حضور سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و مسئولین دانشکده علوم قرآنی قم در جمع اساتید این دانشکده برگزار شد.
در این ابتدای این نشست حجت الاسلام رحمان عشریه رئیس دانشکده علوم قرآنی قم ضمن خیرمقدم به اساتید و تسلیت ایام شهادت صدیقه طاهره(س) و بیان فضائل آن حضرت، نکاتی درخصوص بحث های آموزشی و اجرایی دانشکده بیان کرد.
در ادامه مهدی داوری، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن تشکر از زحمات اساتید در فرآیند آموزش که حوصله و پشتکار زیادی می خواهد از همه اساتید حاضر در جلسه تقدیر و تشکر نمود و نسبت به استاندارد سازی سوالات امتحانی و تحقیقات کلاسی تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه نباید از روش های نامتعارف استفاده کرد، ابراز داشت: «باید در نشست ها به یک روش هماهنگ برسیم چون اگر متفاوت باشیم کلاس درس ضربه می بیند بنابراین باید یک روش منطقی و معقولی که اساتید در آن متفق القول باشد برسیم که نتیجه اش واحد باشد و آن رشد ارتقای کیفی آموزشی است».
سپس سکینه آخوند، معاون دانشکده، نکات آموزشی و دستورالعمل هایی که در ترم آتی لازم بود به اساتید ارائه کرد.
در پایان مدیر گروه دانشکده حجت الاسلام سید علی میرآفتاب که از دیگر سخنرانان جلسه بود مسائل و نکات لازم را به اساتید گوشزد کرد.
در این جلسه اساتید دعوت شده نیز به بیان نظرات خود پرداختند و مسائل خود را با مسئولان دانشکده و مدیر گروه‌ مطرح کردند.
Share/Save/Bookmark