امتیاز مثبت
۲
 
سخنرانی دکتر محمدی راد در راهپمایی اعتراض آمیز مردم مراغه
رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با بیان اینکه اعتراض به افزایش قیمت‌ها نباید بهانه ای برای اغتشاش و ریختن آب به آسیاب دشمنان شود، گفت: امنیت کشور به بهای خون شهدا و ایثارگران حاصل شده است و لطمه زدن به آن خط قرمز نظام محسوب می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب: 10093
 
 
به گزارش ایحا از مراغه؛ رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با بیان اینکه اعتراض به افزایش قیمت‌ها نباید بهانه ای برای اغتشاش و ریختن آب به آسیاب دشمنان شود، گفت: امنیت کشور به بهای خون شهدا و ایثارگران حاصل شده است و لطمه زدن به آن خط قرمز نظام محسوب می شود.
حجت الاسلام والمسلمین حمید محمدی راد، روز جمعه در جمع شرکت کنندگان در راهپمایی اعتراض آمیز مردم مراغه نسبت به آشوبگری های اخیر افزود: امنیت خط قرمز نظام اسلامی است و هیچ کس نباید نسبت به این موهبت الهی که با جانفشانی های بسیار به دست آمده بی تفاوت باشد.
وی ادامه داد: متأسفانه در حوادث اخیر عده ای فریب توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان داخلی و خارجی را خورده و خسارت های بسیاری به اموال عمومی وارد ساختند.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه اضافه کرد: این عده فریب خورده اندک با ایجاد آشوب و اغتشاش اهداف شوم دشمنان را تامین می کردند که با هوشیاری ملت ایران و هدایت های روشنگر رهبر انقلاب خنثی شد.
دکتر محمدی راد با بیان اینکه نظام سلطه در اتاق فکرهای خود به دنبال ایجاد ناامنی در کشور بود، گفت: بهانه ایجاد آشوب در جامعه اسلامی، افزایش تعرفه و قیمت بنزین بود.
وی خاطرنشان کرد: طرح افزایش قیمت بنزین تصمیمی بود که با هماهنگی قوای سه گانه اتخاذ شد و دولت خدوم برای کنترل قیمت ها و عدم فشار به مردم مصلحت جامعه را در نظر گرفته است.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه ادامه داد: منویات رهبری و تلاش های دولت خدمتگزار در آینده نزدیک می تواند زمینه ساز خروج و کاهش مشکلات اقتصادی جامعه شود.
وی اضافه کرد: تحرکات و فتنه اخیر عبرتی برای احاد جامعه است که فریب توطئه های دشمنان و اتاق های فکر آنان را به بهانه های واهی اقتصادی نخورند.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی راد در پایان از مسئولان کشوری و نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج که زمینه ساز فروکش کردن و خاموش شدن آتش آشوب های اخیر شدند از طرف مردم تشکر و تقدیر کرد.
در این راهپمیایی اعتراضی، آحاد مردم مراغه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق و فتنه گر، اغتشاش های اخیر را محکوم کردند.
Share/Save/Bookmark