امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری کلاسهای آموزشی مجازی در دانشکده علوم قرآنی شاهرود
با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و لزوم تحصیل دانشجویان به صورت مجازی جهت جلوگیری از شیوع بیماری و همچنین سیاست ستاد مبازه با کرونا، مقرر شد تمامی کلاسهای مقاطع تحصیلی دانشکده علوم قرآنی شاهرود به صورت مجازی برگزار شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب: 10868
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، با عنایت به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و لزوم تحصیل دانشجویان به صورت مجازی جهت جلوگیری از شیوع بیماری و همچنین سیاست ستاد مبازه با کرونا، مقرر شد تمامی کلاسهای مقاطع تحصیلی دانشکده علوم قرانی شاهرود به صورت مجازی برگزار شود.
دکتر محمدی رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود در این خصوص اظهار داشت: دانشکده علوم قرآنی شاهرود نیز از اواخر اسفندماه سال گذشته شروع به آموزش مجازی دروس دانشجویان کرد و با تشکیل گروه بندی دانشجویان براساس ورودی و نوع دروس و همچنین اساتید، آموزش مجازی را آغاز نموده است.
لازم به ذکر است، با عنایت به برگزاری این شیوه تدریس در دانشکده علوم قرآنی شاهرود دانشکده ضمن استعلام از اساتید در خصوص نحوه برگزاری کلاسها به صورت منظم و مطلوب از اساتیدی که در برگزاری کلاسها از طریق اینترنت با مشکل مواجه می شوند در خواست نموده در صورت تمایل برای برگزاری مطلوب تر کلاسها با مراجعه به دانشکده با استفاده از اینترنت پرسرعت دانشکده، کلاسهای خود را به صورت مجازی برگزار کنند.
Share/Save/Bookmark