امتیاز مثبت
۲
 
برگزاری نشست هم اندیشی اساتید هیات علمی دانشکده علوم قرآنی قم
اولین نشست هم اندیشی اساتید هیات علمی دانشکده علوم قرآنی قم در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ پیرامون «انتقال تجارب در زمینه منابع تدریس، روش های نوین تدریس، ارزیابی و تحقیق کلاسی» برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴
کد مطلب: 10787
 
 
به گزارش ایحا، اولین نشست هم اندیشی اعضای هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی قم پیرامون «انتقال تجارب در زمینه منابع تدریس، روش های نوین تدریس، ارزیابی و تحقیق کلاسی» با حضور سرپرست دانشگاه، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، رئیس دانشکده، معاون و مدیر گروه و برخی از اعضای محترم هیات علمی در سالن جلسات دانشکده برگزار شد.
در ابتدای این نشست جناب آقای دکتر عشریه، رئیس دانشکده ضمن عرض خوش آمدگویی به مناسبت میلاد گوهربار حضرت فاطمه زهرا(س) به بیان نکاتی پیرامون موضوع جلسه پرداخت.
در ادامه جناب آقای دکتر نقیب، سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و تقدیر و تشکر از کلیه اعضای حاضر در جلسه، گزارشی از روند رو به رشد دانشگاه از نظر آموزشی و علمی ارائه کرد.
سپس سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مهدی داوری ضمن عرض تبریک، گزارشی تفصیلی از حوزه معاونت آموزشی دانشگاه در بحث کمی و کیفی ارائه داد.
 معاون دانشکده سکینه آخوند نیز ضمن عرض تبریک، ابراز داشت: ارتقای کیفی و کمی دانشگاه و دانشجو جای قدردانی و شکرگزاری دارد و باید نهایت توان را برای پیشبرد اهداف سند چشم انداز دانشگاه در پیش گرفت.
در پایان اساتید حاضر در جلسه با بیان نقطه نظرات، پیشنهادات خود در راستای پیشرفت و تعالی دانشکده و دانشگاه را بیان کردند.
Share/Save/Bookmark