امتیاز مثبت
۰
 
دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با شهردار
جلسه رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با شهردار شاهرود در خصوص جذب دانشجو برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳
کد مطلب: 9472
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء از شاهرود، جلسه دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با شهردار شاهرود در خصوص جذب دانشجو برگزار شد.
این دیدار که در دفتر مهندس احمدی، شهردار شهرستان شاهرود با حضور رییس دانشکده و معاونت آموزشی حجت الاسلام والمسلمین صالحی زاده و همچنین سرکار خانم محبی از اساتید دانشکده علوم قرآنی و عضو شورای اسلامی شهرستان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رییس دانشکده علوم قرآنی ضمن تقدیر از تعامل شهرداری شهرستان با دانشکده علوم قرآنی شاهرود بیان داشت: دانشکده علوم قرآنی شاهرود در سال جاری دانشجو جذب می کند و با توجه به فرصت محدود باقی مانده و با عنایت به بستر آماده در خصوص انعکاس تبلیغات جذب در سطح شهرستان، امید است شهرداری شاهرود در این خصوص همکاری لازم را با دانشکده داشته باشد.
در ادامه سرکار خانم محبی، عضو شورای اسلامی شهرستان و همچنین از اساتید باسابقه دانشکده علوم قرآنی شاهرود، گفت: از افتخارات دوران فعالیت کاری اینجانب در سطح تعلیم دانشجوان در شاهرود تدریس در این مجموعه قرآنی بوده و هر گونه کمک به این مجموعه قرآنی سبب رونق فرهنگ قرآنی و اسلامی خواهد شد.
در پایان نیز مهندس احمدی، شهردار شاهرود اظهار داشت: شهرداری آماده است به صورت رایگان در فضاهای شهری در جهت جذب دانشجو با دانشکده همکاری کند.
در این جلسه مقرر گردید تعدای بنر جهت انعکاس تبلیغات جذب به شهرداری تحویل شود.
Share/Save/Bookmark