امتیاز مثبت
۰
 
در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد:
اعضای شورای جدید انجمن علمی دانشجویی دانشکده علومقرآنی کرمانشاه معرفی شدند
انتخابات انجمن علمی در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برای فعالیت‌های دانشجوئی سال 1398 برگزار شد و اعضای جدید این انجمن معرفی شدند.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب: 8860
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی_دانشگاهی ایحاء از کرمانشاه، به منظور ایجاد انگیزه و تقويت روحيه پژوهشگری و تحقیقاتی بین دانشجويان مستعد و علاقه‌مند و حمایت از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویان و فراهم شدن زمینه‌های مناسب برای برگزاری برنامه‌هاي گروهی و همچنین جهت‌دهی به سیر مطالعات دانشجویان در زمینه‌های مختلف، انتخابات شورای جدید مدیریت انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار گردید.

در این دوره از انتخابات، پس از طی مراحل اطلاع‌رسانی، فراخوان و ثبت‌نام از داوطلبان و احراز صلاحیت متقاضیان توسط رئیس و معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده، دانشجویان واجد شرایط، معرفی شدند و سپس رأی‌گیری بین این عزیزان صورت پذیرفت.

پس از شمارش آرا، در بخش برادران صامر سبحانی‌نسب، امیرحسین باقری، امیرحسین سبزی، امیرحسین علیخانی، علی ناصری، محمدعلی رابحی و علی سلطانیان و در بخش خواهران فاطمه مطیع، محیا محمدی، الهه امانی، پریا اکبری، زهرا شعرباف، فاطمه مل خطیوی و فاطمه موسی‌پور به عنوان منتخبین شورای جدید انجمن علمی دانشجویی برای مدت یک سال جهت انجام امور مختلف علمی و پژوهشی در دانشکده انتخاب و معرفی شدند.
Share/Save/Bookmark