امتیاز مثبت
۰
 
سیدیان خبر داد :
آغاز ثبت نام وام های دانشجویی/ثبت نام فقط از طریق پورتال دانشجویی
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، ثبت نام وام های دانشجویی نیم سال دوم تحصیلی 96-95 آغاز شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۸
کد مطلب: 6394
 
 
سید مصطفی سیدیان مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر اظهار کرد : طبق بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، ثبت نام وام های دانشجویی ویژه نیم سال دوم تحصیلی 96-95 آغاز گردید.


وی افزود : این تسهیلات شامل وام های شهریه ، تحصیلی ، ضروری ، ودیعه مسکن ، ازدواج و عتبات عالیات می باشد و هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام کنندگان وجود ندارد.


سیدیان با تأکید بر اینکه ثبت نام متقاضیان حتماً باید از طریق پورتال دانشجویی انجام شود ، گفت : تنها دانشجویانی می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند که علاوه بر تکمیل مدارک خود ، تا تاریخ 17 دی ماه از طریق پورتال دانشجویی، مراحل ثبت نام و تکمیل مدارک خود را انجام دهند.


وی در ادامه با اعلام اینکه تمامی درخواست های تسهیلاتی دانشجویان در ترم گذشته پرداخت شده است ، بیان کرد : در نیم سال اول تحصیلی سال جاری در مجموع به تعداد 1004 متقاضی دریافت وام ، تسهیلات تحصیلی ، شهریه ، ضروری ، ازدواج و ودیعه مسکن ، با ارزش بالغ بر 7 میلیارد ریال ، پرداخت شد.


مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پایان گفت : همچنین در جهت رفاه و آسایش دانشجویان شهریه پرداز(دوره شبانه)، رایزنی هایی با صندوق رفاه دانشجویان جهت تخصیص وام شهریه به متقاضیان صورت گرفته که به محض حصول نتیجه، به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

 
 
Share/Save/Bookmark