امتیاز مثبت
۰
 
با تقدیر از افراد برگزیده؛
مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد
مراسم هفته پژوهش روز دوشنبه مورخ 26 آذر 1397 به همراه ویژه برنامه تجلیل از پژوهشگران برتر در بخش اساتید و دانشجویان در سالن همایش علامه محمد تقی آملی دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار گردید.
تاریخ انتشار : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب: 8095
 
مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از آمل، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر در بخش اساتید و دانشجویان در سالن همایش علامه محمد تقی آملی دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار گردید.

در این برنامه پس از تلاوت قرآن کریم توسط آقای طالبی از دانشجویان فعال قرآنی و فرهنگی، داود بهمنش به عنوان مجری برنامه با بیان مقدمه ای، هدف از برگزاری هر ساله مراسم گرامیداشت هفته پژوهش را بیان کرد.

در ادامه برنامه دکتر سید عبدالله اصفهانی، معاون آموزش و پژوهش دانشکده علوم قرآنی آمل ضمن عرض خیر مقدم به نکاتی مهم در حوزهی پژوهش و توفیقات کسب شده توسط دانشکده علوم قرآنی آمل در این حوزه پرداخت.

در بخش بعد و پس از پخش کلیپ فرمایشات رهبری معظم انقلاب و کلیپی با موضوع پژوهش، دکتر سید قاسم حسینی عضو هیأت علمی این دانشکده به ارائه مباحثی با عنوان «مختصات ماهوی تفسیر تطبیقی (تعریف، جایگاه، اهداف، قلمرو تفسیر تطبیقی) پرداخت.

در بخش پایانی برنامه با حضور رئیس دانشکده، معاون آموزش و پژوهش از پژوهشگران برتر در دو بخش اساتید و دانشجویان و هم چنین از پایان نامه های برتر و برگزیده تجلیل به عمل آمد.
Share/Save/Bookmark