امتیاز مثبت
۰
 
نشست هم اندیشی مسئولان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
نشست هم اندیشی مسئولان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب: 9599
 
 
به گزارش پايگاه قرآني دانشگاهي ايحاء از كرمانشاه، نشست هم اندیشی جهت بررسی وضعیت تبلیغات در مدت باقی مانده از تمدید زمان سازمان سنجش، روند ثبت نام حضوری متقاضیان و دیگر مسائل مرتبط، با حضور رئیس، معاونین و کارشناسان واحدهای مختلف دانشکده در محل سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
در این نشست دکتر چهری ریاست دانشکده ابتدا ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از همکاران محترم در تلاش های بی وقفه خود در امر جذب دانشجو و تبلیغات گسترده در خصوص این مقوله، به ارائه گزارشی از روند تبلیغات و تعداد ثبت نام شدگان حضوری و بررسی مسائل مختلف برای تجهیز و آماده سازی محیط دانشکده برای ورود به ماه محرم الحرام و ایام عزاداری آقا اباعبدالله الحسین(ع) و سال تحصیلی جدید در بخش های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و فناوری پرداخت.
وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از وضعیت ثبت نام حضوری در دانشکده، پیشرفت این موضوع را مرهون تلاش های شبانه روزی همکاران دانشکده در واحدهای مختلف دانست و اشاره نمود این موفقیت قابل ملاحظه امکان پذیر نبود مگر با همکاری مجدانه و جهادی کارکنان.
دکتر چهری در ادامه به بیان برنامه ریزی های مختلف در ترم آینده دانشکده اشاره نمود و آن را از دید واحدهای مختلف بررسی کرد.
در پایان این جلسه هر یک از همکاران به ارائه درخواست های حوزه کاری خود برای شروعی مناسب در زمینه سازی برای ایجاد محیطی معنوی، اخلاق مدار، امیدبخش و نشاط آور برای سال پیش رو پرداختند و در خاتمه این نشست مقرر شد کلیه نظرات تایید شده، در ترم آتی به نحو احسن به اجرا درآیند.
Share/Save/Bookmark