امتیاز مثبت
۰
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم
کسب امتیاز علمی ـ پژوهشی همایش بین المللی قرآن کریم و تمدن اسلامی هشتمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۹
کد مطلب: 2343
 
 
به گزارش روایط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر اکبری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از اخذ مجوز علمی ـ پژوهشی همایش بین المللی قرآن کریم و تمدن اسلامی از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری خبر داد.
وی در تشریح این خبر افزود : در نامه ای که در این خصوص از سوی اداره کل برنامه ریزی و سیاست گذاری امور پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری خطاب به معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم صادر گردید ، با توجه به سطح علمی برگزار کنندگان همایش و همچنین اعضای هیئت علمی آن، این همایش مجوز امتیاز  علمی _ پژوهشی را اخذ نمود.
متن نامه مدیر کل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری امور پژوهشی وزات علوم ،تحقیقات و فن آوری به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی
معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
سلام علیکم
بازگشت به نامه شماره 92/632739 مورخ 92/7/13 درخصوص برگزاری «هشتمین دوره همایش بین المللی پژوهش های قرآنی مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران با محوریت قرآن کریم و تمدن اسلامی» پس از بررسی مستندات همایش به استحضار می رساند با توجه به جایگاه علمی برگزارکنندگان و کارگروه مربوط به آن ، سطح علمی - پژوهشی همایش تایید می گردد.
ضروری است در برگزاری همایش فوق ، آیین نامه نحوه برگزاری و ساماندهی همایش های علمی مصوب معاونت پژوهش و فناوری وزارت متبوع به شماره 3/98889 مورخ 91/5/4 مورد توجه قرار گیرد.
Share/Save/Bookmark